51-latek dwukrotnie wjechał samochodem na taras baru w Renesse

Holandia

Fot. Shutterstock, Inc.

Policja aresztowała 51-letniego mężczyznę za dwukrotne wjechanie samochodem na taras baru w kurorcie Renesse w Zelandii. Do zdarzenia doszło we wczesnych godzinach porannych w środę, 24 sierpnia.

W incydencie ranna została kobieta. Otrzymała pomoc sanitariuszy na miejscu zdarzenia. Policja powiedziała, że mężczyzna wdał się w awanturę z personelem lokalu, wsiadł do samochodu i dwukrotnie wjechał na taras. Po tym, jak policja ruszyła w pościg, wysiadł z samochodu i podszedł do funkcjonariuszy niosąc coś, co wyglądało jak nóż. Oficer następnie użył paralizatora i gazu pieprzowego, aby obezwładnić podejrzanego.

Zdjęcia z miejsca zdarzenia krążą w mediach społecznościowych, a policja wzywa świadków do zgłoszenia się. Właściciel baru powiedział regionalnej gazecie PZC, że problemy zaczęły się, gdy mężczyzna wdał się w awanturę z bramkarzami w innym barze po drugiej stronie ulicy. „Nasi bramkarze dołączyli i usiłowali go uspokoić, ale on wpadł w szał” - skomentował mężczyzna.

25.08.2022 Niedziela.NL // fot. Shutterstock, Inc.

(kk)


Komentarze 

 
0 #1 kaska 2022-08-25 19:22
stuknietych nie brakuje
Cytuj
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama
Najnowsze komentarze
Najnowsze wiadomości
News image

Strajk transportu publicznego w środę rano. Pociągi, autobusy i tramwaje staną na cztery godziny

News image

Eemshaven czy Terneuzen? Tylko te dwie lokalizacje pozostały w wyścigu o nowe elektrownie jądrowe

News image

Katwijk popiera budowę wielkiej fabryki Eli Lilly. Powstać mają także tysiące mieszkań

News image

Znany z programów randkowych mężczyzna podejrzany o zabójstwo żony. Sprawa wstrząsnęła sąsiadami

Najnowsze w kategorii: Holandia

Najnowsze Ogłoszenia Wyróżnione


reklama a
Linki