15-latek, który trzy tygodnie temu wsiadł na rower w Apeldoorn, znaleziony w Polsce przy granicy z Białorusią

Holandia

fot. fotoreporter_112 / Shutterstock.com / zdjęcie ilustracyjne

Zaginiony 15-letni Holender Maxim, który trzy tygodnie temu samotnie wyruszył rowerem z Apeldoorn, został odnaleziony wczoraj późnym wieczorem w Białymstoku we wschodniej Polsce.

Chłopiec spał pod kocem przy przystanku autobusowym, około trzydziestu kilometrów od granicy polsko-białoruskiej. Wcześniej pojawiały się sygnały, że nastolatek mógł zmierzać w kierunku Rosji.

Rodzice Maxima nie ukrywają ogromnej ulgi i radości po odnalezieniu syna. Zdążyli już z nim porozmawiać przez telefon i są w drodze do Polski, by go odebrać.

Trasa, którą chłopiec pokonał na rowerze z Holandii do wschodniej Polski, liczy setki kilometrów i prowadzi przez kilka krajów. Jak 15-latek zdołał bez wiedzy rodziców przebyć tak ogromną odległość i co skłoniło go do tej podróży, pozostaje na razie bez odpowiedzi.

09.05.2026 Niedziela.NL // fot. Shutterstock, Inc.


Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama
Reklama
Najnowsze komentarze
Najnowsze wiadomości
News image

Małpa uciekła z Beekse Bergen. Przepłynęła fosę, która miała być nie do pokonania

News image

Kod pomarańczowy obowiązuje w dziewięciu prowincjach. KNMI ostrzega przed ekstremalnym upałem

News image

Po raz pierwszy zastosowano eutanazję u nieuleczalnie chorego dziecka w Holandii

News image

Kod pomarańczowy z powodu ekstremalnych upałów. Przed Holandią co najmniej trzy dni z temperaturami do 34 stopni

Najnowsze w kategorii: Holandia

Najnowsze Ogłoszenia Wyróżnione


reklama a
Linki