69-letni Holender spadł ze zbocza góry w Niemczech

Holandia

Fot. Shutterstock, Inc.

69-letni turysta z Holandii zginął w Niemczech, kiedy spadł ze zbocza góry. Do tragedii doszło w minioną niedzielę (24.10.2021), w pobliżu Windeck (na północny zachód od Kolonii), na trasie Siegsteig.

W momencie zdarzenia mężczyzna był w towarzystwie żony. Nie wiadomo, dlaczego upadł. Pracownicy służb alarmowych znaleźli mężczyznę w odległości 40 metrów od szklaku, z którego spadł. Podjęto próbę reanimacji ofiary, ale 69-latek już nie żył. Na miejscu lekarz potwierdził jego zgon.

Służby ratunkowe wezwała żona mężczyzny, ale z powodu niedokładnego opisu miejsca zdarzenia, początkowo straż pożarna udała się do innej lokalizacji. Ostatecznie udało się ustalić miejsce wypadku – dzięki funkcji lokalizacji na smartfonie kobiety. Helikopter asystował w poszukiwaniach ciała.

26.10.2021 Niedziela.NL // fot. Shutterstock, Inc.

(kk)


Komentarze 

 
0 #1 Er 2021-10-26 14:55
Samobójstwo ? Lub dobrze ubezpieczony ?
Cytuj
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama
Reklama
Najnowsze komentarze
Najnowsze wiadomości
News image

Po raz pierwszy zastosowano eutanazję u nieuleczalnie chorego dziecka w Holandii

News image

Kod pomarańczowy z powodu ekstremalnych upałów. Przed Holandią co najmniej trzy dni z temperaturami do 34 stopni

News image

Strajk transportu publicznego w środę rano. Pociągi, autobusy i tramwaje staną na cztery godziny

News image

Eemshaven czy Terneuzen? Tylko te dwie lokalizacje pozostały w wyścigu o nowe elektrownie jądrowe

Najnowsze w kategorii: Holandia

Najnowsze Ogłoszenia Wyróżnione


reklama a
Linki