HOLANDIA: Pierwsze piaskarki na drogach

Archiwum

Minionej nocy po raz pierwszy na ulice Holandii wyjechały piaskarki. Temperatura w większej części kraju spadła poniżej zera. We wschodniej części kraju było -1 do -2 stopni, a w Twente nawet – 5. W Południowej Holandii, Geldrii oraz Limburgii na stalowych mostach powstała gołoledź.

Niedaleko Groningen w okolicach przygranicznych odnotowano pierwsze w tym roku opady śniegu. Nadchodzącej nocy, kończącej czas letni, może być jeszcze zimniej.

(FB), Niedziela.NL

Komentarze 

 
+3 #1 ElzbietaN 2012-10-27 12:34
W Groningen w miescie jest dzis piekna pogoda. Swieci slonce i nie spadl snieg.
Cytuj
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama
Reklama
Najnowsze komentarze
Najnowsze wiadomości
News image

Kod pomarańczowy z powodu ekstremalnych upałów. Przed Holandią co najmniej trzy dni z temperaturami do 34 stopni

News image

Strajk transportu publicznego w środę rano. Pociągi, autobusy i tramwaje staną na cztery godziny

News image

Eemshaven czy Terneuzen? Tylko te dwie lokalizacje pozostały w wyścigu o nowe elektrownie jądrowe

News image

Katwijk popiera budowę wielkiej fabryki Eli Lilly. Powstać mają także tysiące mieszkań

Najnowsze Ogłoszenia Wyróżnione


reklama a
Linki