Holandia, Arnhem: Podczas gaszenia pożaru znaleziono plantację marihuany

Archiwum '18

fot. Shutterstock

Podczas gaszenia pożaru budynku na Westervoortsedijk w Arnhem, strażacy odkryli nielegalną plantację marihuany. Strażacy zostali wezwani przez przechodnia, który zauważył chmurę dymu w poniedziałek o 8:30. Około 10:00 pożar był pod kontrolą, ale dla bezpieczeństwa lokalni mieszkańcy byli poproszeni o zamknięcie okien i drzwi.

Lokal wynajmowany jest przez firmę Blom, zajmującą się drobiem. Zdaniem syna właściciela przedsiębiorstwa, budynek powinien być pusty.

- To niemożliwe. Od miesięcy nie korzystaliśmy z budynku i nikt nie mógł do niego wejść - powiedział Mick Blom, syn właściciela firmy. Mężczyzna dodał, że w maju 2016 roku firma przeniosła się do Milsbeek. Firma kontynuowała wynajem na wypadek, gdyby z powodu awarii trzeba było przechować tam produkty.

W związku z pożarem nikogo nie zatrzymano.

21.08.2018 MŚ Niedziela.NL


Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama
Najnowsze komentarze
Najnowsze wiadomości
News image

Rzecznik praw obywatelskich krytykuje opłaty za tunel Blankenburg. „System jest zbyt skomplikowany”

News image

Superfala upałów oficjalnie potwierdzona. Pierwszy taki czerwiec w historii

News image

Asfalt pęka i wybrzusza się na holenderskich drogach. Upały uszkadzają nawierzchnię

News image

Zabił byłą partnerkę psim łańcuchem i próbował upozorować samobójstwo. Sąd skazał go na 21 lat więzienia

Najnowsze Ogłoszenia Wyróżnione


reklama a
Linki