Holandia: 42-latek wykorzystywał i zapłodnił nieletnie pasierbice

Archiwum '18

fot. Shutterstock

Sześć lat więzienia i zinstytucjonalizowane leczenie psychiatryczne - takiej kary domaga się prokuratura dla 42-letniego mężczyzny z Kerkdriel, który przez lata wykorzystywał seksualnie swoje pasierbice i zapłodnił je, kiedy miały 13 i 15 lat.

Do przestępstw dochodziło na przestrzeni 2014 i 2015 roku. Obie nastolatki dowiedziały się o ciąży zbyt późno, by móc poddać się aborcji. Badanie DNA narodzonych dzieci wykazało, że 42-latek był ich ojcem. Podczas przesłuchania mężczyzna zeznał, że to pasierbice przyszły do jego łóżka i zainicjowały stosunek.

Z informacji podanych przez Brabants Dagblad wynika, że matka nastolatek wiedziała, że jej mąż je wykorzystuje, ale nie zrobiła nic, by temu zapobiec. Kiedy ofiary chciały zgłosić sprawę na policję, kobieta namawiała je, by tego nie robiły.


05.04.2018 MŚ Niedziela.NL


Komentarze 

 
-1 #1 Psv 2018-04-05 21:23
Jaka patologia. Masakra. I oni uważają sie za lepszych od Europejczyków z bloku wschodniego. Owszem sa w Nl normalni tez.
Cytuj
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama
Najnowsze komentarze
Najnowsze wiadomości
News image

Strajk transportu publicznego w środę rano. Pociągi, autobusy i tramwaje staną na cztery godziny

News image

Eemshaven czy Terneuzen? Tylko te dwie lokalizacje pozostały w wyścigu o nowe elektrownie jądrowe

News image

Katwijk popiera budowę wielkiej fabryki Eli Lilly. Powstać mają także tysiące mieszkań

News image

Znany z programów randkowych mężczyzna podejrzany o zabójstwo żony. Sprawa wstrząsnęła sąsiadami

Najnowsze Ogłoszenia Wyróżnione


reklama a
Linki