Holandia, Haarlem: Bezpańska alpaka spacerowała po centrum miasta

Archiwum '18

fot. Shutterstock

Samotna alpaka spacerowała we wtorek wieczorem po dzielnicy Oude Stad w Haarlem. Na szczęście zwierzę zostało schwytane, zanim Holandię nawiedziła silna burza. Jak dotąd nie odnaleziono właściciela alpaki.

- Ta urocza alpaka została wczoraj wieczorem znaleziona w centrum Haarlem. Jeśli ktoś wie, do kogo należy zwierzę, proszony jest o kontakr - poinformowała policja za pośrednictwem Twittera.

Właściciel alpaki nadal się po nią nie zgłosił. Możliwe więc, że zwierzę nie uciekło, lecz zostało celowo porzucone. Na razie alpaka ma zostać przekazana pracownikom ośrodka opieki nad zwierzętami.

- Alpaki są w modzie. Każdy może je kupić, ale już nie każdy ma możliwość, by właściwie zająć się zwierzęciem - tłumaczy hodowca alpak Kevin Hamstra. Mężczyzna ocenił, że znalezione zwierzę może mieć około roku.


03.01.2017 MŚ Niedziela.NL


Komentarze 

 
0 #3 Ale fajnie 2018-01-04 22:07
Sewerynowi z Wadlewa uciekła
Cytuj
 
 
-1 #2 Mania 2018-01-04 11:38
Znowu śnieg na weekend?
Cytuj
 
 
+1 #1 Czytelnik 2018-01-04 10:57
Komentarz usunięty.
Cytuj
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama
Reklama
Najnowsze komentarze
Najnowsze wiadomości
News image

Strajk transportu publicznego w środę rano. Pociągi, autobusy i tramwaje staną na cztery godziny

News image

Eemshaven czy Terneuzen? Tylko te dwie lokalizacje pozostały w wyścigu o nowe elektrownie jądrowe

News image

Katwijk popiera budowę wielkiej fabryki Eli Lilly. Powstać mają także tysiące mieszkań

News image

Znany z programów randkowych mężczyzna podejrzany o zabójstwo żony. Sprawa wstrząsnęła sąsiadami

Najnowsze Ogłoszenia Wyróżnione


reklama a
Linki