Holandia, Zelandia: Policja zlikwidowała 6 plantacji marihuany

Archiwum '16

fot. Shutterstock

W wyniku likwidacji 6 plantacji marihuany, aresztowano 5 osób i skonfiskowano łącznie 1440 roślin.

Na Lorenzlaan w Terneuzen policja znalazła największą plantację konopi, w której rosło aż 567 roślin oświetlanych 36 lampami. Podczas nalotu podejrzanych nie było w domu. Udało się ich aresztować później.

Kolejne plantacje znajdowały się na Langeweg w Ossendrecht (256 roślin) w domu na Campagneweg w Zevenbergen (160 roślin), Lage Zwaluwe oraz dwie w Tilburgu.

We wszystkich sześciu przypadkach policja znalazła również dowody na kradzież energii elektrycznej.


16.07.2016 MŚ Niedziela.NL

Komentarze 

 
+1 #12 IllllllllLLLL 2016-07-18 09:54
Cytuję Tomasz:
@Monk Gorzów W. Swojego pracodawce nazywasz wyzyskiwaczem, a prace zalatwic ci ma szwagier. Ty jestes nieudacznikiem zyciowym i pajacem. Sam sobie zalatw kmiotku. Spawac tez nie bedziesz bo łapy ci się telepotają. Leszczuuu.

A jaki to pracodawca ???? Przecież baran napisał że na czarno robi . Żeby być pracodawcą to trzeba pracownika zatrudnić ze wszystkimi świadczeniami i przestrzegać prawa podatkowego . A tak to jest zwykła menda która ma gdzieś prawo i wykorzystuje ludzi. Frajera nieudacznika tylko podpier..... bo przez takich ***ów w busach ZZP wszyscy się z nas śmieją .Nieudacznicy są tak ciemni że nawet nie umieją w urzędzie ludzi legalnie zarejestrować . Po niderlandzku robole tylko gadają z pisownią zero!Nieudacznicy w Polsce się nie wbili a tu oszukują państwo i na czarno rypią i zatrudniają .
Cytuj
 
 
0 #11 ZazdrosnyOgrubyHajs 2016-07-17 22:35
A ja mieszkam w holi-doli i od hajsu łeb aż boli mam tu kota akrobate co przynosi mi wypłatę Biję brawo wszystkim zarobionym budowlancom ps. Kadlubek
Cytuj
 
 
-2 #10 Lukasz 2016-07-17 20:54
[quote name="Monk Gorzów W."]Do Sławek !!! To dobrze płacisz swoim malarzom. Ja u takiego wyzyskiwacza zasranego oczywiście Polaczka pracuję za 14 euro za godzinę. Menda nie chce mnie zarejestrować i legalnie zatrudnić. Brudny Cep każe na czarno pracować i *** krzyczy że jak się nie podoba to za 14 euro za godzinę znajdzie sobie innych ludzi. Polskie sprzątaczki nic nie muszą myśleć i za sprzątanie holenderskich domów mają też 14 euro i tylko ze szmatą latają. A ja fachowiec też u Polaczka cepa mam 14 euro. Chyba śmierdzącego busiarza pasożyta zgłoszę na Policję bo cep przywozi najtańsze farby z Polski i przelewa do holenderskich puszek i tak oszukuje holenderskich klientów. Ponadto pasożyt nie wystawia faktur i 3 ludzi na czarno zatrudnia ....ale to już do innej inspekcji zgłoszę.
widzę ,ze narazie frajerem jesteś zwykłym co na czarno daje się ruchać a niedługo awansujesz na zawodowego konfidenta. Gratulacje!
Cytuj
 
 
+4 #9 Tomasz 2016-07-17 17:14
@Monk Gorzów W. Swojego pracodawce nazywasz wyzyskiwaczem, a prace zalatwic ci ma szwagier. Ty jestes nieudacznikiem zyciowym i pajacem. Sam sobie zalatw kmiotku. Spawac tez nie bedziesz bo łapy ci się telepotają. Leszczuuu.
Cytuj
 
 
-6 #8 Malarz Krzycho 2016-07-17 15:31
Mam u Polaka za prace remontowo- budowlane 15 euro na godzinę i się cieszę bo dużo zarabiam i na wszystko mnie stać . Cieszę się że pracuję na czarno bo w Polsce nie płacę alimentów i mam komornika . Zalegam ponad 6.000 zł . Do tego dochodzą nie zapłacone mandaty Jakbym pracował legalnie to by mi ściągneli z konta a tak mogą mi naskoczyć .
Cytuj
 
 
-4 #7 Monk Gorzów W. 2016-07-17 14:18
Do Sławek !!! To dobrze płacisz swoim malarzom. Ja u takiego wyzyskiwacza zasranego oczywiście Polaczka pracuję za 14 euro za godzinę. Menda nie chce mnie zarejestrować i legalnie zatrudnić. Brudny Cep każe na czarno pracować i *** krzyczy że jak się nie podoba to za 14 euro za godzinę znajdzie sobie innych ludzi. Polskie sprzątaczki nic nie muszą myśleć i za sprzątanie holenderskich domów mają też 14 euro i tylko ze szmatą latają. A ja fachowiec też u Polaczka cepa mam 14 euro. Chyba śmierdzącego busiarza pasożyta zgłoszę na Policję bo cep przywozi najtańsze farby z Polski i przelewa do holenderskich puszek i tak oszukuje holenderskich klientów. Ponadto pasożyt nie wystawia faktur i 3 ludzi na czarno zatrudnia ....ale to już do innej inspekcji zgłoszę. Mi nic nie zrobią bo już się dopytywałem i każą tylko tego co zleca pracę na czarno. Więc tego pasożyta , nieroba z Polski niedługo załatwię . Czekam aż szwagier załatwi mi legalną pracę w jako spawacz w holenderskiej firmie .
Cytuj
 
 
+2 #6 tomasz 2016-07-17 11:34
Cytuję Sławek:
My chłopaki z wykończeń i budowlanki nie musimy sadzić zioła. Nas stać kupić ile nam się podoba i jarać na okrągło w domu czy w pracy. Moje stawki to : 23 e/h --- malowanie . Gładzie (sztuka) 25e/za metr kw. Płytki 30e/za metr kw. Swoim chłopakom malarzom płacę 16 e/h . Tak że nas stać a wy gołodupce sadzicie maryśkę aby tylko taniej było bo nie macie kasy i wegetujecie tu w Holandii. Macie 10 czy 11 euro na godz. Po opłaceniu mieszkania, żarcia , paliwa prawie nic wam nie zostaje. To już w Polsce ludzie lepiej od wasz żyją bo 3000 tys zł. zarabiają , nie płacą za mieszkania bo mają swoje, jedzenie tańsze i paliwo . Nie to co my chłopaki z budowlanki i wykończeń. My kasę mamy !!!1

Za***ście ale kogo to obchodzi?
Cytuj
 
 
+8 #5 gorąca Mariola 2016-07-17 10:45
Slawku, jestem z Ciebie dumna !
Cytuj
 
 
-11 #4 Sławek 2016-07-17 09:22
My chłopaki z wykończeń i budowlanki nie musimy sadzić zioła. Nas stać kupić ile nam się podoba i jarać na okrągło w domu czy w pracy. Moje stawki to : 23 e/h --- malowanie . Gładzie (sztuka) 25e/za metr kw. Płytki 30e/za metr kw. Swoim chłopakom malarzom płacę 16 e/h . Tak że nas stać a wy gołodupce sadzicie maryśkę aby tylko taniej było bo nie macie kasy i wegetujecie tu w Holandii. Macie 10 czy 11 euro na godz. Po opłaceniu mieszkania, żarcia , paliwa prawie nic wam nie zostaje. To już w Polsce ludzie lepiej od wasz żyją bo 3000 tys zł. zarabiają , nie płacą za mieszkania bo mają swoje, jedzenie tańsze i paliwo . Nie to co my chłopaki z budowlanki i wykończeń. My kasę mamy !!!1
Cytuj
 
 
0 #3 zolo 2016-07-17 08:47
Cytuję Hahaha:
To az smiesznie brzmi, coffe shopy legale, a tu aresztowanie za trawe Hahahah

Co jest legalne?coffe shop?moze raczej akceptowalne niz legalne-wiekszoscia jak nie wszystkimi dostawami kieruja wlasnie takie grupy przestepcze ktore kradna prad aby zasilic nielegalne plantacje-bardziej beda mieli klopoty przez nielegalny pobor energii elektrycznej niz za same rosliny!!
Wielu rodakow samemu uprawia tutaj marihuane dla siebie czy na sprzedaz lecz za 5 szt roslin,jak sasiad powiadomi Policje nic nikomu nie zrobia jedynie skonfiskuja i po problemie.Osobiscie udalem sie na rozmowe u siebie w miescie z policjantem ktory mi odpowiedzial-5 szt tolerujemy lecz jesli komus bedzie przeszkadzalo ze uprawiam outdoor to bede musial im oddac wszystko bez zadnych konsekwencji-poki co sasiadom nie przeszkadza a u dwoch rosna moje roslinki gdyz mialem za duzo hehe.
Cytuj
 
 
+1 #2 Hahaha 2016-07-17 08:25
To az smiesznie brzmi, coffe shopy legale, a tu aresztowanie za trawe Hahahah
Cytuj
 
 
0 #1 MaGda 2016-07-16 19:28
Jak mozna byc takim deilem skonczonym i taki przypal walic
Cytuj
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama
Najnowsze komentarze
Najnowsze wiadomości
News image

Rzecznik praw obywatelskich krytykuje opłaty za tunel Blankenburg. „System jest zbyt skomplikowany”

News image

Superfala upałów oficjalnie potwierdzona. Pierwszy taki czerwiec w historii

News image

Asfalt pęka i wybrzusza się na holenderskich drogach. Upały uszkadzają nawierzchnię

News image

Zabił byłą partnerkę psim łańcuchem i próbował upozorować samobójstwo. Sąd skazał go na 21 lat więzienia

Najnowsze Ogłoszenia Wyróżnione


reklama a
Linki