Atak w Nicei: Nie wiadomo, czy wśród ofiar są Holendrzy

Archiwum '16

fot. Christopher Dodge / Shutterstock.com

Premier Holandii Mark Rutte oraz król Willem-Alexander przesyłają wyrazy współczucia rodzinom ofiar, które wczoraj wieczorem zginęły we francuskiej Nicei.

W ataku terrorystycznym, do którego doszło podczas obchodów święta Bastylii, zginęło 84 osób, a kolejne 140 jest rannych. Ciężarówka wjechała w tłum osób, które podziwiały fajerwerki wystrzelone z okazji święta.

Z rozpędzonej ciężarówki najprawdopodobniej strzelano. Policja zabiła terrorystę. Na razie nie ma pewności, czy w ataku nie brało udział więcej osób.
- To straszne widzieć, że dziesiątki niewinnych obywateli, ponownie zostały dotknięte śmiercionośnym atakiem - powiedział w oświadczeniu Rutte. - Nasze myśli są z ofiarami, ich rodzinami, Francuzami oraz liderami państwa, którzy po raz kolejni wystawiani są na próbę - dodał premier.

- Kolejna zbrodnia przeciwko ludzkości. Musimy zwiększyć wysiłek w celu zwalczania epidemii przemocy terrorystycznej - skomentował Minister Spraw Zagranicznych Bert Koenders.

- Nasze serca są z ofiarami ataku w Nicei. Francja została mocno dotknięta w dniu narodowego świętowania. Nasze myśli są z osobami będącymi w żałobie po swoich bliskich - napisał na Facebooku król Willhelm-Alexander.
Nie wiadomo jeszcze, czy wśród ofiar ataku byli jacyś Holendrzy.

The Guardian podał wiadomość, że wśród zabitych są dwaj Polacy, MSZ tego nie potwierdza i prosi o wstrzymanie się od spekulacji do czasu otrzymania oficjalnych danych od francuskiej policji.


15.07.2016 MŚ Niedziela.NL

Komentarze 

 
+2 #8 Miroslaw 2016-07-17 22:17
Cytuję Kamil:
Moj komentarz tez ktos usunal :( a chcialem sie pochwalic ze jestem pedalem. Mieszkalem w Zaanstad i mam na nazwisko Pilarczyk. Dla znajomych Pedalczyk hehehe :) chetnie umowie sie z twoja siostra ;) albo Mama, pod warunkiem ze jest jeszcze w miare atrakcyjna. Pozdrawiam wszystkich polakow z Zaanstad. Heja swiry! :))))

"Przyjacielu" skoro mówisz, ze jestes pedałem, to dlaczego chcesz sie umówić z czyjaś mamą badz siostra? Nie wiem czemu na to odpowiadam, ale walczcie Panstwo z nimi. Gdziekolwiek ich spotkacie. Jak tak zrobię!
Cytuj
 
 
-2 #7 Kamil 2016-07-17 14:47
A holendrow nie szkoda jak gina. Przeciez od dawna wiadomo ze w holandii panuje rownosc i 9 holendrow jest rowne jednemu Polusowi za***ajacemu gdzies na grzadce kapusty. Na tym polega rownosc!
Cytuj
 
 
0 #6 Kamil 2016-07-17 14:44
Moj komentarz tez ktos usunal :( a chcialem sie pochwalic ze jestem pedalem. Mieszkalem w Zaanstad i mam na nazwisko Pilarczyk. Dla znajomych Pedalczyk hehehe :) chetnie umowie sie z twoja siostra ;) albo Mama, pod warunkiem ze jest jeszcze w miare atrakcyjna. Pozdrawiam wszystkich polakow z Zaanstad. Heja swiry! :))))
Cytuj
 
 
+4 #5 Mila 2016-07-17 11:39
Portal dla Polakow,a w tytule"niewiadomo,czy wśród ofiar są Holendrzy"
Jesteście banda pajacow Droga Redakcjo!!!
A teraz proszę bardzo-usuncie również ten komentarz :))))Myslicie,że ludzie nie widzą co robicie?:))))))
Cytuj
 
 
+1 #4 Miroslaw 2016-07-16 23:16
Prosze ile komentarzy zostało usunięte! Mnóstwo! "Lepsza zmiana"z Kurskim na czele chyba prowadzą ten serwis. Banda szmaciarzy. Wstydźcie sie!!!
Przeklinam takie kuuurwy jak Wy!!!
Cytuj
 
 
+9 #3 Dante 2016-07-15 20:11
Jestem tu 9 lat i NIGDY, ale to NIGDY zaden wyznawca ichniejszej religii nie potepil jakiegokolwiek zamachu. Kiedys nawet mialem okazje rozmawiac z jednym Marokancem, ktory stwierdzil, ze zamachy na WTC byly w porzadku, bo oni walcza o wolnosc swojej religii. Ze co ja sie pytam? A ktos im broni praktykowac swoja religie? Im sie juz w glowach poprzewracalo, bo wiedza, ze te czerwone skurczysyny ich nie rusza i nawet robic im sie nie chce.

Kondolencje dla rodzin ofiar tragedii. Dzieci najbardziej szkoda.
Cytuj
 
 
+11 #2 M-mal 2016-07-15 16:37
Jakie to ma znaczenie czy zginęli Holendrzy?-Zginali ludzie a w tym niewinne małe dzieci! A zginęli w skutek polityki Mafii Europejskiej. W wyniku rządzących przygłupów takich jak polski Donald Tusk i holenderski Frans Timmerman. Wystarczyłoby tylko te dwie małpy pociągnąć do odpowiedzialności a w ciągu miesiąca radykalnie zmieni się polityka EU wobec arabów.A skoro Mafia Europejska nie umie sobie poradzić z ISIS to przecież może poprosić o pomoc Putina.Ten doskonale zna się na potrzebach terrorystów i głupkom rządzącym w Mafii Europejskiej pomocy na pewno nie odmówi. W końcu chodzi o bezpieczeństwo ludzi na ulicy a nie zasraną poprawność polityczną psychopatów rządzących EU.
łączę kondolencje dla rodzin i bliskich osób zamordowanych!
Cytuj
 
 
+12 #1 Rico 2016-07-15 14:36
Jest to wina TYLKO i wyłącznie władz, że pozwoliły na to. Powinni pogonić całą tę bande pseudoobywateli.
Cytuj
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama
Najnowsze komentarze
Najnowsze wiadomości
News image

Rzecznik praw obywatelskich krytykuje opłaty za tunel Blankenburg. „System jest zbyt skomplikowany”

News image

Superfala upałów oficjalnie potwierdzona. Pierwszy taki czerwiec w historii

News image

Asfalt pęka i wybrzusza się na holenderskich drogach. Upały uszkadzają nawierzchnię

News image

Zabił byłą partnerkę psim łańcuchem i próbował upozorować samobójstwo. Sąd skazał go na 21 lat więzienia

Najnowsze Ogłoszenia Wyróżnione


reklama a
Linki