Leszek Żebrowski w Holandii - weekend 26 i 27 września 2015

Archiwum '15

Leszek Żebrowski, fot. Silar, CC3.0

Leszek Żebrowski znany historyk, publicysta i działacz społeczny, od lat zaangażowany w badanie najnowszej historii Polski, a w szczególności problematyki żołnierzy wyklętych oraz zmian politycznych po II Wojnie Światowej, będzie gościem Amsterdamskiego Klubu Gazety Polskiej.

Zapraszamy na wykład na temat "Wymiana elit w Polsce Ludowej i jej konsekwencje". Do nabycia będą książki pana Leszka Żebrowskiego oraz innych autorów.

Serdecznie zapraszamy na wykład i dyskusję.

Sobota 26 września o godz. 17:00 

Adres:

Polski Kościół w Bredzie przy Ginnekenweg 333

Niedziela 27 września godz. 14:15

Adres:

Centrum Polonijne (Euro Polonia), Lorenzplein 43a (wejście od parkingu), 1171bb Badhoevendorp k/Amsterdamu

Wstęp wolny, parking bezpłatny

Dla niezmotoryzowanych dojazd autobusem: 145 sprzed Rijksmuseum lub 192 z Baden Powellweg (Osdorp), przystanek Havikstraat

Kontakt: Ewa Stasinowska tel. +31-6-2027-3366




HOLANDIA www.niedziela.nl - dokładne informacje o wydarzeniach w Holandii znajdziesz zawsze w polonijnym portalu internetowym www.niedziela.nl Prosimy o podawanie informacji o organizowanych imprezach, dyskotekach, wystawach, występach, itd. - e-mail'em na Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub telefonicznie +31-70-309-9540 (pon-pią 10:00-17:00, redakcja). Fotki mile widziane.


Niedziela.NL, opublikowane w portalu 07.09.2015


Komentarze 

 
+2 #11 Reytan 2015-09-27 12:15
Tuwim kiedys powiedzial,ze nalezy go sadzic,wedlug tego,KTO na niego pluje.
To samo z Zebrowskim.
Takiej bolszewickiej bandy go opluwajacej dawno nie widzialem.
Towarzystwo spod znaku SS,KGB i Bezpieki.
sadzac po tym,Zebrowski jest jednym z Najbardziej zasluzonych ludzi w Polsce.
Niech zyje Pamiec NSZ,tych ktorzy walczyli o Polske z Jej Wrogami...
Cytuj
 
 
+2 #10 robert 2015-09-22 21:05
co za ***e tu wypisuja, Leszek Zebrowski to jeden z nielicznych polskich historykow ktory zna najnowsza historie Polski.
jednak do holandii najechalo sie duzo polactwa..........
Cytuj
 
 
+2 #9 Hanka Zbir 2015-09-17 22:12
Jak widać z powyższych komentarzy, lata propagandy komunistycznej nie poszły na marne i przyniosły efekt.
Cytuj
 
 
-4 #8 Krzysztof 33 2015-09-09 10:20
żebrowskiego do Holandii przysłał Kaczyński aby ludziom rył beret na temat Smoleńska. Kiedyś byłem na wykładzie żebrowskiego w Warszawie. Przez 4 godziny żebrowski ględził o zamachu w Smoleńsku i o brzozie. Ludzie go wygwizdali i wyśmieli.
Cytuj
 
 
+3 #7 Gaja 2015-09-08 21:27
Pan Leszek Żebrowski najlepszy historyk naszych czasów. Odsłania prawdę naszej zakłamanej przeszłości . Obnaża prawdziwe oblicze komunizmu, hitleryzmu i ich ofiar. Bardzo polecam ! Jego wystąpienia można słuchać na YT . On wyjaśni Ci dlaczego jesteś zmuszony do emigracji zarobkowej!Dlaczego nie możesz żyć w swojej Ojczyźnie!
Cytuj
 
 
-3 #6 Stop Żebrowskiemu 2015-09-08 15:18
Żebrowski to komunista aż się nie chce słuchać jego wykładów. Tak wychwala ZSRR, NKWD i Stalina. Żebrowski to czerwony pachołek Rosji. Niech sobie swoje komusze teorie głosi w Rosji a nie przyjeżdża do NL bredzić.
Cytuj
 
 
0 #5 Amsterdam 2015-09-08 13:43
Leszek Żebrowski to pajac i błazen. Pieprzy trzy po trzy, bez ładu i składu i wkoło się powtarza. Ponadto ma poglądy faszystowskie. Nie chcemy tu w Holandii takich osłów.
Cytuj
 
 
-10 #4 wp 2015-09-08 12:36
Zastanawiam się co takie komusze nasiona przepełnione ignorancją jak @Sebek i @Narodowiec robią w Holandii, a nie w Rosji. Zamiast się tu męczyć mogli by tam miło spędzać czas. Tam nie ma Żebrowskiego, Macierewicza, Żołnierzy Wyklętych jest za to wrak polskiego samolotu prezydenckiego. I za tydzień mogli byście obchodzić rocznicę udanej napaści na Polskę w 1939 roku. Ramię w ramię ze Szwabami!
Cytuj
 
 
-4 #3 Narodowiec 2015-09-08 09:03
Żebrowski Leszek promuje "żołnierzy wyklętych. " "Żołnierze wyklęci" w niektórych regionach Polski mówi się "żołnierze przeklęci " zostali wyklęci i przeklęci przez ludność wiejską za mordy, grabieże i gwałty. Żołnierzom wyklętym po 1945 r. nie chciało się pracować i odbudowywać po wojnie zniszczonego kraju. Woleli siedzieć w lesie , pędzić bimber a pod osłoną nocy napadali na wiejskich gospodarzy i rolników. Grabili ich , mordowali, gwałcili kobiety i podpalali ich domostwa. Dobrze że milicja, urząd bezpieczeństwa i KBW wyłapało i sprawiedliwie osądziło tych degeneratów i zbrodniarzy.
Cytuj
 
 
-7 #2 Znawca 2015-09-08 00:28
Cytuję Sebek:
Ten człowiek powinien być zamknięty w zakładzie dla obłąkanych. Żebrowski gorzej machlaczy niż Macierewicz , Korwin Mikke i Niesiołowski razem wzięci. Należy wezwać karetkę pogotowia i wysłać na sygnale pana Żebrowskiego do psychiatryka a do towarzystwa dodać mu tych trzech wyżej wymienionych nawiedzonych polityków.

Znasz go osobiscie ? To Twoja wlasna opinia ? Czy podsluchales, gdzies, kiedys od kogos ?
Cytuj
 
 
+1 #1 Sebek 2015-09-07 22:59
Ten człowiek powinien być zamknięty w zakładzie dla obłąkanych. Żebrowski gorzej machlaczy niż Macierewicz , Korwin Mikke i Niesiołowski razem wzięci. Należy wezwać karetkę pogotowia i wysłać na sygnale pana Żebrowskiego do psychiatryka a do towarzystwa dodać mu tych trzech wyżej wymienionych nawiedzonych polityków.
Cytuj
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama
Reklama
Najnowsze komentarze
Najnowsze wiadomości
News image

Rzecznik praw obywatelskich krytykuje opłaty za tunel Blankenburg. „System jest zbyt skomplikowany”

News image

Superfala upałów oficjalnie potwierdzona. Pierwszy taki czerwiec w historii

News image

Asfalt pęka i wybrzusza się na holenderskich drogach. Upały uszkadzają nawierzchnię

News image

Zabił byłą partnerkę psim łańcuchem i próbował upozorować samobójstwo. Sąd skazał go na 21 lat więzienia

Najnowsze Ogłoszenia Wyróżnione


reklama a
Linki