Holandia: Oddział policji w Arnhem rozbił tłum kibiców. 60 osób zostało aresztowanych

Archiwum '15

fot. Jan Kranendonk / Shutterstock.com

Około 60 fanów piłki nożnej, głównie kibiców Vitesse Arnhem, zostało ostatniej nocy aresztowanych, po awanturze jaka wybuchła między nimi, a kibicami Southampton przed wspólnym meczem obu drużyn.

Bójki rozpoczęły się centrum Arnhem na Korenmarkt, gdzie znajduje się mnóstwo barów, w których kibice pili w oczekiwaniu na mecz. Choć do niewielkich zamieszek dochodzi dość często, tym razem interwencja policji okazała się nieunikniona. W awanturze poza kibicami ucierpiał także jeden z funkcjonariuszy.

Teraz kibice Vitesse mają podwójny powód do zmartwień. Nie dość, że zostali aresztowani, to wspierana przez nich drużyna ostatecznie przegrała mecz.

Southampton wygrywając 2-0 dzięki bramkom Graziano Pelle i Sadio Mane przechodzi do play-off Ligi Europy.


07.08.2015 MŚ Niedziela.NL

Komentarze 

 
+1 #2 joll 2015-08-08 08:43
IDZ PODLEJ KWIATKI I SIE NIE PRODUKUJ
Cytuj
 
 
-5 #1 Zbigniew Konewka 2015-08-07 14:06
Super. Jestem pod wrazeniem tej germanskiej sily.
Cytuj
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama
Reklama
Najnowsze komentarze
Najnowsze wiadomości
News image

Rzecznik praw obywatelskich krytykuje opłaty za tunel Blankenburg. „System jest zbyt skomplikowany”

News image

Superfala upałów oficjalnie potwierdzona. Pierwszy taki czerwiec w historii

News image

Asfalt pęka i wybrzusza się na holenderskich drogach. Upały uszkadzają nawierzchnię

News image

Zabił byłą partnerkę psim łańcuchem i próbował upozorować samobójstwo. Sąd skazał go na 21 lat więzienia

Najnowsze Ogłoszenia Wyróżnione


reklama a
Linki