[ENG] By using this website you are agreeing to our use of cookies. [POL] Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas cookies [NED] Door gebruik te maken van onze diensten, gaat u akkoord met ons gebruik van cookies. OK

W Rotterdamie celnicy znaleźli dużą partię kokainy ukrytą w kontenerze z mango. Chodzi o prawie 500 kilogramów narkotyku, zapakowanego w paczki po jednym kilogramie.
Kontener przypłynął z Peru i został wysłany do Rotterdamu przez Panamę. Dalej miał trafić do firmy w Moerdijk, a potem jechać do Niemiec. Prokuratura podkreśla, że wszystko wskazuje na to, iż firmy w Moerdijk i w Niemczech nie mają związku z przemytem.
Informacja pojawia się niedługo po ostrzeżeniu Europolu, który zwraca uwagę, że międzynarodowe grupy przestępcze coraz częściej i w coraz bardziej pomysłowy sposób próbują przemycać kokainę do Europy.
02.02.2026 Niedziela.NL // fot. Shutterstock, Inc.
| < Poprzednia | Następna > |
|---|
![]() Asfalt pęka i wybrzusza się na holenderskich drogach. Upały uszkadzają nawierzchnię |
![]() Zabił byłą partnerkę psim łańcuchem i próbował upozorować samobójstwo. Sąd skazał go na 21 lat więzienia |
![]() Kryzys zaufania w holenderskiej prokuraturze. Grupa pracownicza rozwiązała się w proteście |
![]() Małpa uciekła z Beekse Bergen. Przepłynęła fosę, która miała być nie do pokonania |
Najnowsze Ogłoszenia Wyróżnione
Kat. Tłumacze
więcej na ogłoszenia.niedziela.nl
Kat. Transport - busy
więcej na ogłoszenia.niedziela.nl