Holandia: Internauci szukają 6-latki, która wysłała list w butelce

Archiwum '18

fot. Shutterstock

Morze wyrzuciło na brzeg Ameland butelkę z listem od 6-letniej Marit z Utrechtu. Teraz setki internautów udostępniają znalezioną wiadomość, by dać dziewczynce znać, że jej wiadomość dotarła.

Jak wynika z listu, 6-latka wrzuciła butelkę do morza w sierpniu tego roku, podczas rodzinnego rejsu do Terschelling. Dziewczynka napisała, że jest bardzo ciekawa, do kogo trafi wiadomość. Poza krótką wiadomością, na kartce Marit narysowała rozgwiazdę.

Butelkę z wiadomością znalazła Andrea Linschoten pochodząca z Bonn w Niemczech. Kobieta opublikowała wiadomość na Twitterze w nadziei, że z pomocą internautów uda się odnaleźć 6-latkę. W ciągu dwóch dni tweeta udostępniło blisko tysiąc osób.


05.09.2018 MŚ Niedziela.NL


Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama
Najnowsze komentarze
Najnowsze wiadomości
News image

Po raz pierwszy zastosowano eutanazję u nieuleczalnie chorego dziecka w Holandii

News image

Kod pomarańczowy z powodu ekstremalnych upałów. Przed Holandią co najmniej trzy dni z temperaturami do 34 stopni

News image

Strajk transportu publicznego w środę rano. Pociągi, autobusy i tramwaje staną na cztery godziny

News image

Eemshaven czy Terneuzen? Tylko te dwie lokalizacje pozostały w wyścigu o nowe elektrownie jądrowe

Najnowsze Ogłoszenia Wyróżnione


reklama a
Linki