Holandia: Burmistrz Oosterhout zrezygnował ze stanowiska po zarzutach o molestowanie

Archiwum '18

alt

Burmistrz Oosterhout, Stefan Huisman zrezygnował ze stanowiska. Mężczyzna przyznał, że jego decyzja ma związek z zeznaniami kobiet, które oskarżyły go o molestowania, a także z tym, ze pod koniec ubiegłego roku upił się i 'przekroczył granice'.

- Pod koniec grudnia 2017 r. odbyła się impreza pracowników gminy Oosterhout, podczas której wypiłem za dużo alkoholu, mimo że byłem na służbie. Później pojawiły się oświadczenia kobiet, które zeznały, że przekroczyłem pewne granicę i je skrzywdziłem. Za to wszystko składam szczere przeprosiny. W konsekwencji postanowiłem złożyć rezygnację ze stanowiska burmistrza Oosterhout - poinformował Huisman w oświadczeniu.

Jak informuje BN De Stem, incydent który wydarzył się pod koniec ubiegłego roku nie był odosobnionym przypadkiem. Kobiety w rozmowie z gazetą poinformowały, że do molestowania dochodziło od lat.

Rada miasta Oosterhout odmówiła komentarza w sprawie.


30.01.2018 MŚ Niedziela.NL


Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama
Najnowsze komentarze
Najnowsze wiadomości
News image

Strajk transportu publicznego w środę rano. Pociągi, autobusy i tramwaje staną na cztery godziny

News image

Eemshaven czy Terneuzen? Tylko te dwie lokalizacje pozostały w wyścigu o nowe elektrownie jądrowe

News image

Katwijk popiera budowę wielkiej fabryki Eli Lilly. Powstać mają także tysiące mieszkań

News image

Znany z programów randkowych mężczyzna podejrzany o zabójstwo żony. Sprawa wstrząsnęła sąsiadami

Najnowsze Ogłoszenia Wyróżnione


reklama a
Linki