Holandia: Silny wiatr, władze ogłosiły kod pomarańczowy

Archiwum '17

fot. Shutterstock

Silny jesienny wiatr może spowodować w czwartek utrudnienia na drogach. Instytut meteorologiczny KNMI wydał ostrzeżenia - kod pomarańczowy dla obszaru w pobliżu Morza Wattowego i kod żółty dla reszty kraju.

Należy uważać na powalone drzewa i spadające gałęzie, a także zachować szczególną ostrożność na drodze. Warto uwzględnić w planach dłuższy czas podróży i na bieżąco śledzić raporty pogodowe - radzi KNMI. Prędkość wiatru osiąga 120 km/h.

ANWB radzi kierowcom, by przed podróżą uwzględnili ewentualne korki. Utrudnienia w godzinach szczytu mogą trwać dłużej niż zwykle także ze względu na strajk nauczycieli.

Dzień będzie pochmurny z niewielkimi przejaśnieniami. Po południu możliwe opady deszczu. Temperatura wzrośnie do maksymalnie 15 stopni Celsjusza.


05.10.2017 MŚ Niedziela.NL


Komentarze 

 
0 #14 Lolo 2017-10-06 14:33
Polak słowo komuch to retoryka stosowana przez obecny rząd. Odsyłam do słownika wyrazów obcych.
Cytuj
 
 
+1 #13 Lolo 2017-10-06 11:21
Polak patriota płacący za chleb w euro i ujadający na Holandię wspomagający Polskę z za komputera.
Cytuj
 
 
0 #12 Polak 2017-10-06 11:08
Wiedziałem ze jestes starym zgrzybiałym nic nie wartym komuchem. Użalaj się nad sobą kundlu.
Cytuj
 
 
0 #11 Lolo 2017-10-06 11:06
Polski jak ja wyjechałem z kraju to mówili do mnie proszę pana.Do ciebie mówią polaczek od zapier..
Cytuj
 
 
-1 #10 Pan Wiesław 2017-10-06 07:04
Tylko twój portfel może mieć z tym problem :)
Cytuj
 
 
-2 #9 Pan Wiesław 2017-10-06 07:03
@Polak-bo kupujesz gówniany za 70 centow. Wysil sie i kup sobie holenderski z wyższej pólki.
Cytuj
 
 
0 #8 Polak 2017-10-06 00:58
Pieczywo kupuje tylko w polskim sklepie.Ten ich smakuje jak wymoczona gąbka. Mój drogi komuchu.
Cytuj
 
 
0 #7 Lolo 2017-10-05 23:48
Polak ale holenderski chlebek smakuje?Zjadasz go przed wyjsciem z bungalowu o 5 00 rano?
Cytuj
 
 
+2 #6 Kamil 2017-10-05 16:09
Ok może byc...
Cytuj
 
 
+1 #5 Polak 2017-10-05 15:39
Pisze holendry ze względu na brak szacunku do tego szczurzego narodu. Taki zabieg.
Cytuj
 
 
0 #4 Kamil 2017-10-05 15:13
Dokładnie bo się pisze Holendrzy a nie holendry....
Cytuj
 
 
0 #3 Lolo 2017-10-05 15:07
Polak ty tez masz problem z pisownia wiec jestes xxxxx
Cytuj
 
 
-2 #2 Polak 2017-10-05 14:35
holendry szmaty nawet po polsku pisać dobrze się xxxxxxx nie nauczyły.
Cytuj
 
 
-5 #1 ... 2017-10-05 14:28
"ANWB radzi kierowcą(...)"
Cytuj
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama
Najnowsze komentarze
Najnowsze wiadomości
News image

Rzecznik praw obywatelskich krytykuje opłaty za tunel Blankenburg. „System jest zbyt skomplikowany”

News image

Superfala upałów oficjalnie potwierdzona. Pierwszy taki czerwiec w historii

News image

Asfalt pęka i wybrzusza się na holenderskich drogach. Upały uszkadzają nawierzchnię

News image

Zabił byłą partnerkę psim łańcuchem i próbował upozorować samobójstwo. Sąd skazał go na 21 lat więzienia

Najnowsze Ogłoszenia Wyróżnione


reklama a
Linki