Holender posiadał niecały gram haszyszu. Grozi mu 12 lat więzienia

Archiwum '17

fot. Shutterstock

46-letni Holender został aresztowany na Bali za posiadanie narkotyków. Mężczyzna miał przy sobie 0,83g haszyszu. Grozi mu za to do 12 lat pozbawienia wolności.

- Otrzymaliśmy informację, że obywatel Holandii często korzysta z haszyszu. Na podstawie tych informacji rozpoczęliśmy dochodzenie - powiedział rzecznik lokalnej policji w rozmowie z gazetą Jakarta Post.

Holender utrzymuje, że narkotyki dostał za darmo od swojego znajomego i że zażywał je po raz pierwszy w życiu.

W Holandii taka ilość haszyszu kosztowałaby od 8 do 10 euro. W Indonezji posiadanie nawet najmniejszej ilości narkotyku uznawane jest za przestępstwo. Jeśli Holender zostanie uznany za winnego, grozi mu nawet 12 lat więzienia.


28.07.2017 MŚ Niedziela.NL


Komentarze 

 
0 #2 Snus666 2017-07-29 22:17
Nie pale ale jestem za legalizacja. Opodatkowac i podniesc emerytury.
Cytuj
 
 
-2 #1 Master of.. 2017-07-28 19:59
Gram hasz, najtańszego 5€...
Cytuj
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama
Najnowsze komentarze
Najnowsze wiadomości
News image

Rzecznik praw obywatelskich krytykuje opłaty za tunel Blankenburg. „System jest zbyt skomplikowany”

News image

Superfala upałów oficjalnie potwierdzona. Pierwszy taki czerwiec w historii

News image

Asfalt pęka i wybrzusza się na holenderskich drogach. Upały uszkadzają nawierzchnię

News image

Zabił byłą partnerkę psim łańcuchem i próbował upozorować samobójstwo. Sąd skazał go na 21 lat więzienia

Najnowsze Ogłoszenia Wyróżnione


reklama a
Linki