HOLANDIA: Zwłoki Polaka wyłowione w Eindhoven

Archiwum '16

fot. Nessluop / Shutterstock.com

Ciało wyłowiono w środę rano, a według policji zmarły mężczyzna pochodził z Polski i był bezdomny, informuje dziennik „Eindhovens Dagblad”.

Zwłoki w rzece de Dommel zauważył w środę (10.02) około godz. 8.00 rano pracownik pobliskiego muzeum Van Abbemuseum. Znajdowały się one niedaleko małego mostu przy ulicy de Bilderdijklaan.

Według wstępnych ustaleń policji mężczyzna z nieznanych przyczyn wpadł w nocy z wtorku na środę do wody i najprawdopodobniej utonął. Funkcjonariusze nie zakładają, by miało dojść do przestępstwa lub by w sprawę zaangażowane były inne osoby. Najprawdopodobniej był to nieszczęśliwy wypadek.    

Policja ma nadzieję, że znajdą się świadkowie, którzy będą mogli pomóc w ustaleniu okoliczności tej tragedii. Wieczorem, ze względu na karnawałową zabawę, było w tej części miasta dosyć tłoczno, więc jest prawdopodobne, że ktoś mógł zauważyć coś, co może pomóc w ustaleniu przyczyn wypadku.



13.02.2016 ŁK Niedziela.NL

Komentarze 

 
+4 #10 becia 2016-02-14 22:44
ludzie ogarnicie sie czlowiek ginie a wy takie glupoty piszecie
Cytuj
 
 
+1 #9 Grzesiek 2016-02-14 21:09
... skończyły by się twoje głupie komentarze...
Cytuj
 
 
-4 #8 usunięty 2016-02-14 21:01
komentarz usunięty
Cytuj
 
 
-3 #7 usunięty 2016-02-14 16:06
komentarz usunięty
Cytuj
 
 
-2 #6 kamperwam 2016-02-13 23:03
a moze się xxxxxx i chciał xxxxxx z nogawki w wodzie ale skurcz go zlapal i zakonczyl swój zywot , GDYBAC TO WY XXXXX XXXX MOZECIE KAZDEMU MOZE SIE POSLIZGNAC NOGA I MOZE WYLADOWAC NA ULICY , PAJACEEEEE
Cytuj
 
 
-5 #5 BEN 2016-02-13 21:02
Cytuję marck:
Cytuję BEN:
a ja myślę że zasłabł z głodu polując na kaczki lub inne wodne i/lub podwodne ptactwo, był bezdomny i głodny ....żal

Ptactwo podwodne?? hmmm wymień jakiś gatunek


ptak jak ryba bez muzgu ;) więc wszystko jedno co pod wodą pływa ,hmm ?
Cytuj
 
 
+4 #4 marck 2016-02-13 16:47
Cytuję BEN:
a ja myślę że zasłabł z głodu polując na kaczki lub inne wodne i/lub podwodne ptactwo, był bezdomny i głodny ....żal

Ptactwo podwodne?? hmmm wymień jakiś gatunek
Cytuj
 
 
+2 #3 Karols 2016-02-13 15:14
komentarz usunięty
Cytuj
 
 
+5 #2 BEN 2016-02-13 14:17
a ja myślę że zasłabł z głodu polując na kaczki lub inne wodne i/lub podwodne ptactwo, był bezdomny i głodny ....żal
Cytuj
 
 
+8 #1 IK 2016-02-13 14:13
Sekcja zwłok na 100 % wykaże czy w chwili śmierci miał w organizmie alkohol etylowy czy narkotyki. Jeżeli był w organizmie alkohol lub narkotyki będziemy zapewne znali przyczynę zgonu. Mógł też oczywiście na trzeźwo i nie zjarany wpaść do tego kanału ale to raczej mało prawdopodobne.
Cytuj
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama
Reklama
Najnowsze komentarze
Najnowsze wiadomości
News image

Rzecznik praw obywatelskich krytykuje opłaty za tunel Blankenburg. „System jest zbyt skomplikowany”

News image

Superfala upałów oficjalnie potwierdzona. Pierwszy taki czerwiec w historii

News image

Asfalt pęka i wybrzusza się na holenderskich drogach. Upały uszkadzają nawierzchnię

News image

Zabił byłą partnerkę psim łańcuchem i próbował upozorować samobójstwo. Sąd skazał go na 21 lat więzienia

Najnowsze Ogłoszenia Wyróżnione


reklama a
Linki