Holandia: Pijana kobieta wjechała w drzewo. W samochodzie były dzieci

Archiwum '16

fot. Nessluop / Shutterstock.com

Jak donosi Omroep Brabant, w czwartek w nocy na Nieuwstraat w Sint-Michelsgestel pijana kobieta wjechała w drzewo. W jej samochodzie znajdowało się dwoje dzieci.

W wypadku na szczęście nikt nie zginął. Dzieci, z których jedno było 9-letnią córką pijanej kobiety, a drugie 9-letnim synem znajomych, mają rany na twarzy.

Kobiecie zabrano prawo jazdy.  Poziom alkoholu w jej organizmie wskazywał na to, że przed wejściem do samochodu wypiła od 10 do 13 kieliszków alkoholu. Incydent został złoszony także do organizacji opieki nad nieletnimi.


16.12.2016 MŚ Niedziela.NL



Komentarze 

 
+2 #4 oczyszczony 2016-12-17 12:33
Jeśli po pijanemu zabijesz siebie i nie zrobisz krzywdy innym to jesteś bohaterem, a jeśli jedziesz pijany z kimś i narażasz życie innych jesteś największym frajerem.
Cytuj
 
 
-1 #3 Janusz Rola 2016-12-16 20:44
Cytuję Janek:
Połowa Holendrów w piątek po pracy jeżdzi pijanych.

Ja też piłem ale się zaszyłem od momentu kiedy w każdy piątek miałem nawalone w spodniach. Kiedyś się odlałem na szafkę z butami. Teraz jestem lepszym człowiekiem i szefem szklarni. Brzydzę się pijakami.
Cytuj
 
 
+5 #2 Janek 2016-12-16 20:01
Połowa Holendrów w piątek po pracy jeżdzi pijanych.
Cytuj
 
 
+3 #1 piotr... 2016-12-16 19:08
czystego alkoholu ?! O_o
Cytuj
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama
Najnowsze komentarze
Najnowsze wiadomości
News image

Rzecznik praw obywatelskich krytykuje opłaty za tunel Blankenburg. „System jest zbyt skomplikowany”

News image

Superfala upałów oficjalnie potwierdzona. Pierwszy taki czerwiec w historii

News image

Asfalt pęka i wybrzusza się na holenderskich drogach. Upały uszkadzają nawierzchnię

News image

Zabił byłą partnerkę psim łańcuchem i próbował upozorować samobójstwo. Sąd skazał go na 21 lat więzienia

Najnowsze Ogłoszenia Wyróżnione


reklama a
Linki