Holandia: Polscy rowerzyści na autostradzie A59

Archiwum '16

fot. Nessluop / Shutterstock.com

Holandia to raczej przyjazny kraj dla rowerzystów, ale jazda rowerem po autostradzie to już mała przesada…

Tak zapewne pomyśleli pracownicy portalu 112vandaag.nl, którzy w nocy z piątku na sobotę (9/10 grudnia) zauważyli na autostradzie A59 niedaleko Waalwijk (prowincja Brabancja Północna) dwóch rowerzystów i poinformowali o tym policję.

Funkcjonariusze szybko przyjechali na miejsce i, jak opisuje 112vandaag.nl, wskazali rowerzystom właściwą drogę. Jak się okazało, zagubieni cykliści byli Polakami i chcieli dojechać z Waalwijk do Kaatsheuvel.

Nie obyło się jednak bez mandatów: jeden za jazdę rowerem po autostradzie, drugi ponieważ obaj młodzi mężczyźni byli pod wpływem alkoholu, informuje lokalny portal omroepbrabant.nl.



12.12.2016 ŁK Niedziela.NL



Komentarze 

 
+9 #5 Max 2016-12-12 17:28
Polak potrafi .......
Cytuj
 
 
-11 #4 Pipcо 2016-12-12 16:58
Kup sobie słownik ortograficzny albo kup psa :D
Cytuj
 
 
-17 #3 Bartosz 2016-12-12 15:37
Polacy zwierzęta, Polacy robacy
Cytuj
 
 
-16 #2 adam 2016-12-12 14:03
Cytuję Niedzielka:
Wcześniej kuńmi po podlaskiej miedzy jeździli to ten skok technologiczny wywołał u nich szok i dezorientację.

Ty już jesteś po transformacji rozumiem. Ile zajęła ci ta zmiana??
Cytuj
 
 
+10 #1 Czeslaw 2016-12-12 12:07
trzoda z kraju kwitnacego buraka
Cytuj
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama
Najnowsze komentarze
Najnowsze wiadomości
News image

Rzecznik praw obywatelskich krytykuje opłaty za tunel Blankenburg. „System jest zbyt skomplikowany”

News image

Superfala upałów oficjalnie potwierdzona. Pierwszy taki czerwiec w historii

News image

Asfalt pęka i wybrzusza się na holenderskich drogach. Upały uszkadzają nawierzchnię

News image

Zabił byłą partnerkę psim łańcuchem i próbował upozorować samobójstwo. Sąd skazał go na 21 lat więzienia

Najnowsze Ogłoszenia Wyróżnione


reklama a
Linki