Legenda futbolu odwiedzi Holandię i Belgię

Archiwum '16

Diego Maradona, fot. Denis Makarenko / Shutterstock.com

Diego Maradona, jeden z najlepszych piłkarzy wszech czasów, odwiedzi w listopadzie Heerlen (Holandia) oraz Antwerpię – poinformowały niderlandzkie media.

Maradona ma wystąpić w „powtórce” meczu Argentyna-Belgia z Mistrzostw Świata w 1986 roku. Na rozgrywanym w Meksyku turnieju Argentyńczycy wyeliminowali Belgów w półfinale, wygrywając 2-0, a oba gole strzelił właśnie Maradona. 

Początkowo mecz miał się odbyć już w sierpniu, ale ze względu na problemy zdrowotne 56-letniego Argentyńczyka, przełożono go na 14 listopada. Widowisko będzie można obejrzeć w hali Sportpaleis w Antwerpii, informuje dziennik „AD”.

- Serdecznie zapraszam fanów, którzy kochają ładny futbol i chętnie wspominają dawne czasy. Uściski dla belgijskiego narodu i do zobaczenia za miesiąc – powiedział w filmiku zamieszczonym na Twitterze legendarny piłkarz z Buenos Aires.

Zanim Maradona przyjedzie do Belgii, odwiedzi miasto Heerlen na południu Holandii. – Spotka się z fanami i być może pokaże kilka piłkarskich sztuczek, po czym uda się do Antwerpii – powiedział portalowi www.l1.nl Christian Petermann, lokalny biznesmen zaangażowany w organizację tego spotkania.



14.10.2016 ŁK Niedziela.NL



Komentarze 

 
+1 #6 do prawdy 2016-10-17 21:30
Pracuje obecnie za 8,87brutto na h po 8h dziennie pon-pt.to wszystko
Cytuj
 
 
-2 #5 Diego Armando 2016-10-14 18:08
Podobno Maradonę będą po Holandii obwozić polscy budowlańcy :) Busem będą go wozić i będą mu się chwalić że 25 euro mają za godzinę pracy :) He he cyrk na kółkach .
Cytuj
 
 
-5 #4 Gustavo 2016-10-14 16:28
Ja za 14 EUR / H u polskiego pracodawcy maluję, szlifuję i szpachluję. Praca na czarno ale nie narzekam . Kasa jest i stać mnie na wszystko. Nawet wolne można wziąć kiedy się chce tak jak dzisiaj . I szef w pracy piwo stawia i czasami flaszkę wódki się zrobi... i jest ok. Płacone co piątek lub co sobotę jak pracujemy.
Cytuj
 
 
0 #3 Emil 2016-10-14 13:53
Raz spadniesz z rusztowania i twoje dyrdymały na czarno biegną do banku po pożyczkę aby opłacić szpital.o nie..przeciez pracują na czarno to nikt im nie da.
Cytuj
 
 
-5 #2 Malarz Andrzej 2016-10-14 13:28
Mam firmę i maluję w Holandii i robię remonty. Mam na godzinę stawki wahające się od 23-26 euro za godzinę. Swoim ludziom płacę 15-16 euro na godzinę. Każdy jest zadowolony . W budowlance nikt u Polaka nie zarabia mniej jak 15 euro na godzinę . Chyba że jakieś niudacznicy i pijacy pracują u Polaka za mniej jak 15 euro na godzinę. Swoich ludzi nie zatrudniam legalnie bo sami chcą pracować na czarno. Gdybym musiał opłacić za nich wszystkie świadczenia to zarabialiby 11-12 euro na godzinę a tak na czarno mają 15-16. A te wszystkie cepy pracują legalnie u Holendrów i mają 9-10 euro . Ha ha ha ha ha ha . Dziady bez kasy nam budowlańcom, malarzom i wykończeniowcom zazdroszczą ha ha ha ha
Cytuj
 
 
+3 #1 prawda 2016-10-14 13:25
Po co chce przyjechac do holadnii przeciez tutaj nic nie ma. Tutaj tylko polacy pracuja za pensje wysokosci zasilku socjalnego. Zasilek socjalny w Holadnii to ok. 924 netto brutto to bedzie troche ponizej 1200 brutto + tuslachy . No to w Holadnii za nic nie robienie mozna miec ze 1400 euro brutto a jak masz jeszcze dzieci to wiecej. A ty bialy polski "***u'' Za ile pracujesz ?
Cytuj
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama
Najnowsze komentarze
Najnowsze wiadomości
News image

PRACA W HOLANDII: Codziennie setki wakatów na www.praca.nl (niedziela 28 czerwca 2026, www.PRACA.NL)

News image

Rzecznik praw obywatelskich krytykuje opłaty za tunel Blankenburg. „System jest zbyt skomplikowany”

News image

Superfala upałów oficjalnie potwierdzona. Pierwszy taki czerwiec w historii

News image

Asfalt pęka i wybrzusza się na holenderskich drogach. Upały uszkadzają nawierzchnię

Najnowsze Ogłoszenia Wyróżnione


reklama a
Linki