Prawie 1,2 miliona Holendrów nigdy nie korzystało z Internetu

Archiwum '16

fot. Shutterstock

Według przeprowadzonych w zeszłym roku badań, aż 1,2 miliona Holendrów nigdy nie korzystało z Internetu. Biorąc pod uwagę jedynie osoby powyżej 12 roku życia, aż 8% holenderskiej społeczności nigdy nie było aktywnych w sieci.

Mimo zaskakujących wyników należy pamiętać, że procent społeczeństwa niekorzystającego z Internetu spada i jeszcze trzy lata temu był o 2 procent wyższy. Brak dostępu do Internetu dotyczy w szczególności starszych osób, lecz także w tej grupie liczba osób korzystających z Internetu wzrasta. W ubiegłym roku połowo społeczności powyżej 75 roku życia była aktywna w Internecie.

60 procent osób, które nie korzystają z Internetu, nie robią tego, ponieważ nie mają dostępu do sieci. Pozostałe 40 procent ma dostęp, jednak nie zdecydowało się na korzystanie z Internetu. Jak wynika z raportu, w Holandii dostępu do sieci nie ma obecnie blisko 870 tysięcy osób.


04.06.2016 MŚ Niedziela.NL

Komentarze 

 
0 #1 Dawid 2016-06-06 10:29
raport by ankieta internetowa ;D
Cytuj
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama
Najnowsze komentarze
Najnowsze wiadomości
News image

Rzecznik praw obywatelskich krytykuje opłaty za tunel Blankenburg. „System jest zbyt skomplikowany”

News image

Superfala upałów oficjalnie potwierdzona. Pierwszy taki czerwiec w historii

News image

Asfalt pęka i wybrzusza się na holenderskich drogach. Upały uszkadzają nawierzchnię

News image

Zabił byłą partnerkę psim łańcuchem i próbował upozorować samobójstwo. Sąd skazał go na 21 lat więzienia

Najnowsze Ogłoszenia Wyróżnione


reklama a
Linki