Holandia: 1/4 osób prowadzi auto tuż po zażyciu konopi indyjskich!

Motoryzacja

Fot. Shutterstock, Inc.

Minister ds. infrastruktury, Mark Harbers, uważa za „szokujący” fakt, że prawie 1/4 osób zażywających konopie indyjskie prowadzi samochód wkrótce po wypaleniu marihuany.

Minister podzielił się swoimi spostrzeżeniami z Izbą Reprezentantów. „Czasami osoby te mają także całkowicie błędne informacje. Ludzie mówią: dzięki temu jestem spokojny, więc mogę lepiej jeździć. Jest dokładnie odwrotnie” - stwierdził minister.

W dniu 4 kwietnia Team Alert poinformował, że 22% użytkowników konopi indyjskich wsiada za kierownicę w ciągu godziny od wypalenia konopi.


11.04.2024 Niedziela.NL // fot. Shutterstock, Inc.

(kk)

Komentarze 

 
+1 #1 Lukas 2024-04-11 13:18
Jeśli można jeździć 0.5 promila to tak samo po skręcie kiedyś paliłem dużo i często ( codziennie ) więc jestem wstanie stwierdzić że po paleniu lepiej się prowadziło i bez stresowo tylko palacz który pali czasem nie ogarnie auta po dżoincie lecz bierny palacz to lepiej poprowadzi auto niż bez dżointa
Cytuj
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama
Najnowsze komentarze
Najnowsze wiadomości
News image

Szkoły zamknięte, rozprawy odwołane. Kod czerwony paraliżuje życie w Holandii

News image

Rijkswaterstaat apeluje: nie jedź jutro samochodem, jeśli nie musisz. Kod czerwony w ośmiu prowincjach

News image

Po raz pierwszy w historii Holandii wprowadzono kod czerwony z powodu upałów. Obowiązuje od północy w ośmiu prowincjach

News image

Oficjalna fala upałów w całej Holandii. Tej nocy może paść rekord najcieplejszej nocy w historii

Najnowsze Ogłoszenia Wyróżnione


reklama a
Linki