Ktoś włamał się do wakacyjnej posiadłości rodziny królewskiej

Archiwum '20

fot. Shutterstock

Nieznani sprawcy włamali się do wakacyjnej posiadłości holenderskiej rodziny królewskiej w Toskanii. Do włamania doszło nad ranem 5 lipca. O ile wiadomo, włamywacze nie ukradli niczego cennego.

Podczas włamania w domu nie było nikogo z członków rodziny królewskiej. Przestępcy uciekli pojazdem terenowym, który znajdował się na terenie posiadłości, ale samochód został później odzyskany przez włoską policję.

Dom w Toskanii nazywa się „Rocco dei Draconi” i jest własnością króla Willema-Alexandra, jego brata księcia Constantijna oraz córek ich zmarłego brata księcia Friso, Luany i Zarii. Księżniczka Beatrix kupiła posiadłość w 1975 roku.


12.07.2020 Niedziela.NL

(mś)


Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama
Reklama
Najnowsze komentarze
Najnowsze wiadomości
News image

Po raz pierwszy zastosowano eutanazję u nieuleczalnie chorego dziecka w Holandii

News image

Kod pomarańczowy z powodu ekstremalnych upałów. Przed Holandią co najmniej trzy dni z temperaturami do 34 stopni

News image

Strajk transportu publicznego w środę rano. Pociągi, autobusy i tramwaje staną na cztery godziny

News image

Eemshaven czy Terneuzen? Tylko te dwie lokalizacje pozostały w wyścigu o nowe elektrownie jądrowe

Najnowsze Ogłoszenia Wyróżnione


reklama a
Linki