Holandia: Dwie osoby zatrzymane w związku ze śmiercią trzech Holendrów w laboratorium narkotykowym w Belgii

Archiwum '19

fot. Bjoern Wylezich / Shutterstock.com

Dwie osoby zostały we wtorek zatrzymane w związku ze śmiercią trzech Holendrów, znalezionych w styczniu w laboratorium narkotykowym w gminie Hechtel-Eksel w Belgii. Podejrzani to 22- i 35 latek z Eindhoven. Policja podejrzewa, że obaj mężczyźni byli zaangażowani w produkcję narkotyków.

Ciała trzech Holendrów znaleziono 29 stycznia dzięki anonimowej informacji. Zdaniem belgijskiej policji, ofiary pracowały w laboratorium narkotykowym i były narażone na toksyczne opary. Wszyscy zginęli z powodu zatrucia tlenkiem węgla. Zmarli mężczyźni mieli 22, 23 i 25 lat. Pochodzi z Eindhoven i Valkenswaard.

Dochodzenie przejęła holenderska policja, a po kilkumiesięcznym śledztwie udało jej się dotrzeć to dwóch podejrzanych. Funkcjonariusze nadal badają sprawę.


29.05.2019 Niedziela.NL

(mś)


Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama
Najnowsze komentarze
Najnowsze wiadomości
News image

42-latka utonęła w Waalu po uratowaniu dzieci. Zniknęła pod wodą podczas akcji

News image

Najmniej samobójstw w Holandii od piętnastu lat. Niepokoi wzrost wśród młodych kobiet

News image

Zandvoort wprowadza nadzwyczajne środki bezpieczeństwa. Władze obawiają się powtórki zamieszek z Zielonych Świątek

News image

Policja obserwuje około 100 warsztatów podejrzewanych o budowę tajnych skrytek w samochodach

Najnowsze Ogłoszenia Wyróżnione


reklama a
Linki