Holandia: Wznowiono poszukiwania zaginionej w 1975 roku nastolatki

Archiwum '19

fot. Shutterstock

W miniony poniedziałek policja z Limburgii rozpoczęła śledztwo kryminalne w wiosce Beesel. Jest to część dochodzenia w sprawie zniknięcia 17-letniej Marjo Winkens. Nastolatka zaginęła w 1975 roku.

Śledztwo wznowiono po otrzymaniu „interesującej wskazówki na temat sprawy” - w oświadczeniu prasowym poinformowała policja.

Winkens zniknęła wczesnym rankiem, dnia 2 września 1975, po festiwalu Sint Rosa Fair w Sittard. Niedługo po jej zniknięciu znaleziono część jej ubrań oraz motorower, który wypożyczyła, jednakże po samej Marjo zaginął ślad.

Policja nie zdradziła, jaką informację otrzymała w ostatnich dniach. W miniony poniedziałek funkcjonariusze prowadzili śledztwo kryminalne, a także analizę gleby w ogrodzie przy ulicy Kerstenbergweg w Beesel. Władze podkreśliły jednak, że toczące się śledztwo nie jest w żaden sposób powiązane z obecnymi mieszkańcami posiadłości. Właściciele zaoferowali pełną współpracę i wydali zgodę na przeszukanie ich działki.


02.04.2019 KK Niedziela.NL


Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama
Najnowsze komentarze
Najnowsze wiadomości
News image

Rzecznik praw obywatelskich krytykuje opłaty za tunel Blankenburg. „System jest zbyt skomplikowany”

News image

Superfala upałów oficjalnie potwierdzona. Pierwszy taki czerwiec w historii

News image

Asfalt pęka i wybrzusza się na holenderskich drogach. Upały uszkadzają nawierzchnię

News image

Zabił byłą partnerkę psim łańcuchem i próbował upozorować samobójstwo. Sąd skazał go na 21 lat więzienia

Najnowsze Ogłoszenia Wyróżnione


reklama a
Linki