Holandia: Zbyt mało kandydatów na stanowisko burmistrza Amsterdamu! Rozpoczęto ponowny nabór

Archiwum '18

fot. Shutterstock

Nabór na stanowisko burmistrza Amsterdamu zostanie ponownie otwarty, ponieważ zgłosiła się zbyt mała liczba odpowiednich na to stanowisko kandydatów – przekazała Rada Prowincji Holandia Północna. O decyzji Rady donosi serwis NU.nl.

Łącznie o stanowisko burmistrza holenderskiej stolicy ubiega się obecnie 29 osób, z czego jedynie 4 są zatrudnione na stanowisku rządowym w pełnym wymiarze godzin. Komisja, utworzona po to, aby wybrać odpowiedniego kandydata do pełnienia tej ważnej funkcji, uznała że liczba zgłoszeń jest niewystarczająca.

W związku z tym, królewski komisarz, Johan Remkes, zwrócił się z prośbą do minister spraw wewnętrznych, Kasji Ollongren, o ponowne otwarcie naboru na wspomniane stanowisko. W okresie od 23 maja do 2 czerwca mogą napływać kolejne zgłoszenia.

22.05.2018 KK Niedziela.NL


Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama
Najnowsze komentarze
Najnowsze wiadomości
News image

Szkoły zamknięte, rozprawy odwołane. Kod czerwony paraliżuje życie w Holandii

News image

Rijkswaterstaat apeluje: nie jedź jutro samochodem, jeśli nie musisz. Kod czerwony w ośmiu prowincjach

News image

Po raz pierwszy w historii Holandii wprowadzono kod czerwony z powodu upałów. Obowiązuje od północy w ośmiu prowincjach

News image

Oficjalna fala upałów w całej Holandii. Tej nocy może paść rekord najcieplejszej nocy w historii

Najnowsze Ogłoszenia Wyróżnione


reklama a
Linki