Holandia, Etten-Leur: W garażu znaleziono laboratorium narkotykowe

Archiwum '17

fot. Shutterstock

W poniedziałek rano, w garażu za domem przy ulicy Brederolaan w Etten-Leur, odkryto laboratorium narkotykowe. W związku ze sprawą zostały aresztowane dwie osoby, mężczyzna oraz kobieta – w rozmowie z portalem NU.nl potwierdził rzecznik prasowy policji.

Jak przekazał serwis "BN De Stem", w podłodze w garażu wykopano ogromną dziurę. Mieszkańcy okolicy potwierdzili, że w ostatnim czasie kontener wywoził stamtąd piasek. Na razie nie wiadomo, do czego dokładnie służył otwór. Na miejscu policja odkryła kilka litrów kwasu 4-hydroksybutanowego służącego do produkcji GHB (środka znanego jako "pigułka gwałtu"), poza tym kilka kilogramów amfetaminy, ok. 100 pigułek ecstasy, a także surowce do przygotowywania amfetaminy. Poza tym skonfiskowano broń oraz amunicję.

W samym domu odnaleziono uprawę konopi, choć wszystkie rośliny zostały już usunięte. Mieszkał tam aresztowany mężczyzna, kobieta zaś była obecna w budynku, gdy zjawiła się na miejscu policja. Według "BN De Stem", lokalizacja ta była obserwowana już od dłuższego czasu w związku z podejrzeniami o działalność przestępczą.


26.10.2017 KK Niedziela.NL


Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama
Reklama
Najnowsze komentarze
Najnowsze wiadomości
News image

Rzecznik praw obywatelskich krytykuje opłaty za tunel Blankenburg. „System jest zbyt skomplikowany”

News image

Superfala upałów oficjalnie potwierdzona. Pierwszy taki czerwiec w historii

News image

Asfalt pęka i wybrzusza się na holenderskich drogach. Upały uszkadzają nawierzchnię

News image

Zabił byłą partnerkę psim łańcuchem i próbował upozorować samobójstwo. Sąd skazał go na 21 lat więzienia

Najnowsze Ogłoszenia Wyróżnione


reklama a
Linki