Holandia: Policjant użył broni na placu Grote Markt w Groningen

Archiwum '17

fot. Shutterstock

Dziś rano funkcjonariusz policji zdecydował się oddać strzał na placu Grote Markt w Groningen – po tym, gdy zauważono tam uzbrojonego mężczyznę. Do incydentu doszło w czasie próby przerwania bójki. Nikt nie został ranny – donosi serwis NU.nl.

Jak przekazała lokalna policja, na razie wszystko wskazuje na to, że uliczna bójka oraz uzbrojony mężczyzna, to dwa niezwiązane ze sobą incydenty, do których doszło w tym samum czasie. Choć funkcjonariusze policji byli zajęci zakończeniem trwającej bijatyki, uwadze jednego z nich nie umknął uzbrojony mężczyzna zauważony na centralnym placu miejskim, Grote Markt. Policjant oddal ostrzegawczy strzał, na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.

Wszyscy zostali aresztowani: zarówno osoby zaangażowane w bójkę, jak i osobnik z bronią. Policja bada okoliczności wydarzeń.


25.10.2017 KK Niedziela.NL


Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama
Reklama
Najnowsze komentarze
Najnowsze wiadomości
News image

Rzecznik praw obywatelskich krytykuje opłaty za tunel Blankenburg. „System jest zbyt skomplikowany”

News image

Superfala upałów oficjalnie potwierdzona. Pierwszy taki czerwiec w historii

News image

Asfalt pęka i wybrzusza się na holenderskich drogach. Upały uszkadzają nawierzchnię

News image

Zabił byłą partnerkę psim łańcuchem i próbował upozorować samobójstwo. Sąd skazał go na 21 lat więzienia

Najnowsze Ogłoszenia Wyróżnione


reklama a
Linki