Holandia: „Szczyt szaleństwa!” Wyprowadzał psa na torach Amsterdam Centraal

Archiwum '17

fot. Shutterstock

Czy tory na głównym dworcu kolejowym holenderskiej stolicy to dobre miejsce na wyprowadzenie psa? Pewien Niemiec najwyraźniej uznał, że tak.

We wtorek pierwszego dnia sierpnia maszynista holenderskich kolei NS opisał na Twitterze nietypowy incydent, którego był świadkiem. Stephan van Loon poinformował, że zauważył mężczyznę, który wypuścił na tor numer 1 dworca Amsterdam Centraal swojego psa.

Kiedy maszynista zwrócił mu uwagę, mężczyzna odpowiedział, że „przecież nie jedzie żaden pociąg”. Według maszynisty nieodpowiedzialny właściciel psa to Niemiec, czytamy w amsterdamskim lokalnym dzienniku Het Parool, który poinformował o tym incydencie.

„To szczyt szaleństwa”, skomentował na Twitterze zachowanie Niemca Van Loon.

Amsterdam Centraal to, obok głównego dworca kolejowego w Utrechcie, holenderski dworzec z największą liczbą pasażerów. Średnio każdego dnia roboczego z tego dworca korzysta około 167 tys. pasażerów.



03.08.2017 ŁK Niedziela.NL


Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama
Reklama
Najnowsze komentarze
Najnowsze wiadomości
News image

Kryzys zaufania w holenderskiej prokuraturze. Grupa pracownicza rozwiązała się w proteście

News image

Małpa uciekła z Beekse Bergen. Przepłynęła fosę, która miała być nie do pokonania

News image

Kod pomarańczowy obowiązuje w dziewięciu prowincjach. KNMI ostrzega przed ekstremalnym upałem

News image

Po raz pierwszy zastosowano eutanazję u nieuleczalnie chorego dziecka w Holandii

Najnowsze Ogłoszenia Wyróżnione


reklama a
Linki