Holandia: Matka zabiła dwoje swych dzieci. „Byłam jak robot”

Archiwum '16

fot. Shutterstock

W październiku 2013 roku 36-letnia Aurélie V. pozbawiła życia 6-letnią córkę i 8-letniego syna.

W trakcie rozprawy we wtorek 16 lutego w sądzie w Zutphen kobieta zeznała, że w chwili dokonania morderstwa nie panowała na sobą.

– Byłam jak robot. Zrobiłam to, ale w ogóle przy tym nie myślałam, działałam w obłędzie – zeznała pochodząca z Apeldoorn kobieta.

36-latka już wcześniej miała problemy z wychowaniem swych dzieci, a jej ośmioletni syn był upośledzony. Feralnego 2 października 2013 roku Aurélie V. zasłoniła okna w domu, zamknęła drzwi na klucz oraz napisała list pożegnalny, w którym stwierdziła, że „nie ma innego wyjścia”, opisuje portal nu.nl.  

Następnie używając noża zabiła dzieci i zażywając dużą ilość leków podjęła próbę samobójczą. Straciła przytomność, ale przeżyła. Jej dzieci miały mniej szczęścia.    

- Nie wiem, co mnie tego dnia opętało – przyznała w sądzie Aurélie V. Kobieta przekonywała, że działała bez przygotowania. Prokuratura uważa inaczej. Według niej napisanie listu pożegnalnego czy zasłonięcie okien wskazuje na to, że 36-latka zaplanowała tę zbrodnię.



16.02.2016 ŁK Niedziela.NL

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama
Reklama
Najnowsze komentarze
Najnowsze wiadomości
News image

Kod czerwony przedłużony w czterech prowincjach. Ostrzeżenie będzie obowiązywać do soboty wieczorem

News image

Szkoły zamknięte, rozprawy odwołane. Kod czerwony paraliżuje życie w Holandii

News image

Rijkswaterstaat apeluje: nie jedź jutro samochodem, jeśli nie musisz. Kod czerwony w ośmiu prowincjach

News image

Po raz pierwszy w historii Holandii wprowadzono kod czerwony z powodu upałów. Obowiązuje od północy w ośmiu prowincjach

Najnowsze Ogłoszenia Wyróżnione


reklama a
Linki