Holandia. Wilders: Partia pracy będzie miała moją krew na rękach

Archiwum '16

Geert Wilders, fot. Robert Hoetink / Shutterstock.com

- Jeśli ktoś zamorduje Geerta Wildersa, cała Holandia będzie wiedziała, że krew jest na rękach PvdA, powiedział wściekły Lider PVV w odpowiedzi na słowa Hansa Spekmana, który nazwał go zagrożenie dla demokracji i społeczeństwa.

Zdaniem Wilders, PvdA próbuje go demonizować, tak jak zrobiono to w przypadku innego kontrowersyjnego polityka Pima Fortuyna, który został zamordowany w 2002 roku.

Sugestia, że jestem zagrożeniem dla demokracji jest nie tylko błędna, ale także pokazuje, że historia niczego partii PvdA nie nauczyła - kontynuował lider PVV.

Co zrobić z kimś, kto stanowi zagrożenie dla demokracji? Widzieliśmy co Volkert van der G. postanowił zrobić w przypadku Pima Fortuyna. Ponownie, mam nadzieję, że kula mnie nie trafi, ale jeśli tak się stanie, to kula poleci z lewej strony, a Holandia będzie wiedziała, że litery PvdA są wypisane na jej boku - podsumował Wilders.


10.02.2016 MŚ Niedziela.NL


Wilders: Partia pracy będzie miała moją krew na rękach


- Jeśli ktoś zamorduje Geerta Wildersa, cała Holandia będzie wiedziała, że krew jest na rękach PvdA, powiedział wściekły Lider PVV w odpowiedzi na słowa Hansa Spekmana, który nazwał go zagrożenie dla demokracji i społeczeństwa.


Zdaniem Wilders, PvdA próbuje go demonizować, tak jak zrobiono to w przypadku innego kontrowersyjnego polityka Pima Fortuyna, który został zamordowany w 2002 roku.


  • Sugestia, że jestem zagrożeniem dla demokracji jest nie tylko błędna, ale także pokazuje, że historia niczego partii PvdA nie nauczyła - kontynuował lider PVV.

  • Co zrobić z kimś, kto stanowi zagrożenie dla demokracji? Widzieliśmy co Volkert van der G. postanowił zrobić w przypadku Pima Fortuyna. Ponownie, mam nadzieję, że kula mnie nie trafi, ale jeśli tak się stanie, to kula poleci z lewej strony, a Holandia będzie wiedziała, że litery PvdA są wypisane na jej boku - podsumował Wilders.

Komentarze 

 
-1 #2 een Pool 2016-02-10 18:20
A kogo to obchodzi ???
Cytuj
 
 
-9 #1 Budowlaniec 31 2016-02-10 14:08
Jeśli chodzi o pracę to jestem pracownikiem wykończeniowo-budowlanym. Mam firmę i zarabiam dobrze. Za malowanie biorę od holenderskiego klienta 26- 28 euro /h. Tynki 20 euro za metr kwadratowy.Płytki 25 euro za metr kwadratowy. Mam 4 ludzi , pracują u mnie na czarno gdyż sami chcą. Płacę im 16 euro / h . Gdybym miał ich zatrudnić legalnie, ubezpieczyć dać płatny urlop wtedy zarabialiby 12 euro/h. Rozmawiałem z nimi na ten temat i sami chcą pracować na czarno za 16 euro niż legalnie , ze wszystkimi świadczeniami za 12 euro. Wiec się nie dziwię , ze chłopaki wolą 16 od 12 . Chyba logiczne .
Cytuj
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama
Najnowsze komentarze
Najnowsze wiadomości
News image

Rzecznik praw obywatelskich krytykuje opłaty za tunel Blankenburg. „System jest zbyt skomplikowany”

News image

Superfala upałów oficjalnie potwierdzona. Pierwszy taki czerwiec w historii

News image

Asfalt pęka i wybrzusza się na holenderskich drogach. Upały uszkadzają nawierzchnię

News image

Zabił byłą partnerkę psim łańcuchem i próbował upozorować samobójstwo. Sąd skazał go na 21 lat więzienia

Najnowsze Ogłoszenia Wyróżnione


reklama a
Linki