Holandia: Umawiał się z gejami na randki, żeby ich okraść

Archiwum '16

fot. Nessluop / Shutterstock.com

36-letni Fanir M. został skazany na 30 miesięcy pozbawienia wolności. Mężczyzna umawiał się z gejami na randki, by później odurzyć ich narkotykami i okraść.

Do odurzenia 5 mężczyzn i obrabowania ich, dochodziło na przestrzeni października i listopada zeszłego roku. Przestępca działał na terenie całego Amsterdamu, a do wabienia swoich ofiar używał aplikacji Bullchat, dedykowanej dla osób szukających kontaktów seksualnych.

Sposób, w jaki dochodziło do przestępstwa, za każdym razem był bardzo podobny. Gdy mężczyzna znajdował się już w domu ofiary, podawał jej narkotyki i czekał, aż straci świadomość. Wtedy okradał lokale z kosztownych przedmiotów. Ofiary straciły w ten sposób między innymi MacBooki, telefony, biżuterię i ubrania.

W zeszłym roku za podobne przewinienia sąd skazał 43-letniego mężczyznę na 10 lat więzienia. W tym wypadku kara była znacznie wyższa, gdyż na skutek podanych narkotyków, jedna z ofiar zmarła.


20.12.2016 MŚ Niedziela.NL



Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama
Reklama
Najnowsze komentarze
Najnowsze wiadomości
News image

Rzecznik praw obywatelskich krytykuje opłaty za tunel Blankenburg. „System jest zbyt skomplikowany”

News image

Superfala upałów oficjalnie potwierdzona. Pierwszy taki czerwiec w historii

News image

Asfalt pęka i wybrzusza się na holenderskich drogach. Upały uszkadzają nawierzchnię

News image

Zabił byłą partnerkę psim łańcuchem i próbował upozorować samobójstwo. Sąd skazał go na 21 lat więzienia

Najnowsze Ogłoszenia Wyróżnione


reklama a
Linki