Holandia, Amersfoort: Policja rozbiła szajkę organizującą walki psów

Archiwum '16

fot. Shutterstock

Podczas przeprowadzonej w środę policyjnej akcji, aresztowano 3 osoby. 30-letnia kobieta z Amersfoort oraz 29-letni mężczyzna z Soest i 32-latek z Zeist podejrzani są o organizowanie nielegalnych walk psów. Policja poszukuje świadków, którzy mogą posiadać jakieś informacje.

Dzięki otrzymanej wskazówce, w środę policjanci obserwowali dom na Amersfoort, gdzie miały odbywać się nielegalne walki psów. W pewnym momencie z budynku wyszedł mężczyzna, którego funkcjonariusze śledzili aż do domu w Zeist, gdzie podejrzany wysiadł z rannym psem na rękach. Rany na ciele pit bulla wskazywały na walkę z innym psem.

Policja aresztowała 32-latka, a następnie wróciła do Amersfoort, gdzie zatrzymano dwoje pozostałych podejrzanych. Funkcjonariuszom udało się także uratować 25 pit bulli, w tym 11 szczeniąt.


09.10.2016 MŚ Niedziela.NL



Komentarze 

 
-2 #19 Wiewiór 2016-10-11 18:38
Ja u Polaka mam 14 euro na godzinę za malowanie lateksów i drewna i mi to wystarcza . Za pokój płacę 400 euro więc sporo mi zostaje i żyję jak Panisko na wszystko mnie stać.
Cytuj
 
 
+4 #18 Xman 2016-10-11 14:44
Co jeden to bardziej zakompleksiony......
cZY pOLUSY W nl MYSLA TYLKO O JEDNYM "ILE NA GODZINE?" ????
Cytuj
 
 
+3 #17 Anastazja 2016-10-10 21:55
Ludzie nauczcie się pisać na temat tytułu tylko wstyd przynosicie .
Cytuj
 
 
+3 #16 ??? 2016-10-10 16:24
Edgar rypie w budowlance jako robolo-pachołek . Zatrudnia ludzi na czarno i sam jest brudnym śmierdzącym zapoconym fizycznym robolem , któremu marzy się praca umysłowa ale jest do tego za głupi i dlatego rypie jako malarz, macha pędzlem, chodzi usrany w farbie. Ludzi nawet nie potrafi legalnie zatrudnić .... potrafią tylko na czarno walić i busem bujać się w dziesięciu. Dwóch w kabinie i ośmiu na pace . Ale 25 euro na godzinę mają he he he he
Cytuj
 
 
-5 #15 Edgar 2016-10-10 16:13
Cytuję kami:
ale patologia ja[cenzura]e..... dlatego nie przyznaje sie ze jestem polakiem chodz to smutne.

Nie przyznajesz się bo tu wegetujesz . Robisz za 10 euro /h. Mieszkasz w wynajętej klitce. Kumaci ludzie w Polsce dobrze zarabiają , mają własne domy , ogrody , dobre auta . Nie wynajmowane klitki w blokach . Pracują po 8 godzin nie to co robole w NL po 12 . Żyją a nie wegetują tak jak wy tania siła robocza w Nl. Tylko praca po 12 godzin ( robole busiarze po 15) i spanie w wynajętych klitkach w w niedzielę chlanie wódy na umór . Naprawdę wegetujecie w tej Holandii a nie żyjecie. Nie to co ja . Moi rodzice mieszkają już tu ponad 20 lat i stać mnie na wiele i nie pracuję fizycznie tak jak wy .
Cytuj
 
 
0 #14 kami 2016-10-10 16:02
ale patologia ja***e..... dlatego nie przyznaje sie ze jestem polakiem chodz to smutne.
Cytuj
 
 
-9 #13 Ahmed 2016-10-10 12:30
Taa wasze żony o***ac nam penta one sa niewierne tak jak i wy do tego sie nadajecie do pracy tam wasze miejsce niegodne psy.WASZ KONIEC NADCHODZI WYKŁUCENCY NIEBAWEM NOWY PORZĄDEK ŚWIATA NADEJDZIE
Cytuj
 
 
-4 #12 Malarz Wielkopolska 2016-10-10 12:17
Cytuję Xman:
Qrwa żałosne Polusy!!!!!!!!!!!! Artykuł o walkach psów a pajace sie przepychaja kto "wiecej godzin naciulał" i kto ile ma na godzine...

Co zazdrościsz ? Mam firmę remontowo- budowlaną w NL. Teraz zatrudniam ( na czarno ) 2 pomocników , płacę im 16 euro / h. Kiedyś pracowało na mnie 7 Polaków. Wtedy płaciłem im 13 euro /h za malowanie domów a od Holendra brałem 23 euro/h za tą pracę . Na każdym Polaczku przycinałem 10 euro z godziny. Pracowali 10 godzin dziennie więc 700 euro miałem dniówki z czyjejś pracy . Do tego sam pracowałem i kasa leciała do kieszonki , bez podatków . Teraz już jest duża konkurencja i mniej pracy , mam tylko 2 ludzi ale i tak się zarabia. W Polsce kupiłem sobie działkę budowlaną , mieszkanie w bloku a teraz stawiam sobie domek . Budowlanka dobrze się ma w Holandii a reszta to parobki i tania siła robocza bo za 10 euro/ h robią. My budowlańcy mamy kasy wbród i wódkę w pracy możemy pić bo jestem szefem i nikt mi nie zabroni .
Cytuj
 
 
+5 #11 Xman 2016-10-10 10:12
Xxxxxxx żałosne xxxxxxx!!!!!!!!!!!! Artykuł o walkach psów a pajace sie przepychaja kto "wiecej godzin naciulał" i kto ile ma na godzine...
Cytuj
 
 
-3 #10 Mikun 2016-10-09 22:51
Polskie sprzątaczki to żyją na bardzo wysokim poziomie . Za sprzątanie mają 12-14 ojro ale dorabiają sobie gdyż nie które dorabiają sobie dając ciała właścicielom sprzątanych domów. Jakiś tydzień temu jakiś Polak pisał , że jego żona tak sobie dorabia i przyprawia mu rogi z Holendrem . Ja pracuję legalnie u Holendrów , mam urlop, ubezpieczenie , płacone wakacyjne . Za żadne skarby bym nie pracował na czarno jak murzyn u Polskiego robola busiarza z wykończeniówce . I jak brudas chodził zapocony , umazany farbą i śmierdzący . Nawet za te 16 euro co mają u polskiego robola za malowanie czy tam inne lizanie ścian.
Cytuj
 
 
-3 #9 vce 2016-10-09 21:21
tom v a ty chyba legalnie w amsterdamie pracujesz na oknie dobrze ze ci sie licza lata do emerytury i jestes ubezpieczony tylko zeby ci flak nie wypad
Cytuj
 
 
-4 #8 Tom V. 2016-10-09 21:05
Jak nie polskie sprzątaczki sprzątające na czarno holenderskie domy i czyszczące holenderskie sracze......... to polskie robole z wykończeń w busach zatrudniające ludzi na czarno kłócą się i wychwalają ile zarabiają. Dołączył do nich kolejny robol .... jakiś dzwigowy z Niemiec. Polska patologia , która na czarno rypie lub zatrudnia bez umów i urlopów!!!!!!! Walą Polaczki w wykończeniach i sprzątają sracze holenderskie na ***a . Napiszcie robole w busach ile jeszcze wódki w pracy wypijacie :) He he he
Cytuj
 
 
+5 #7 lukasz 2016-10-09 20:42
To chyba jaest art o walkach psow a nie o tym kto ile wyciaga na gdzine.... mysle ze takie buractwo jak wy pomylilo strony. Chcecie gadac o tym kto ile wyciaga to se idzta do brau (o ile was nie jest dla was za drogo) wypijcie kilka piw i pogadajcie ..... a nie pisze tu jeden z drugim
Cytuj
 
 
-4 #6 vce 2016-10-09 20:34
a teraz sie zdziwisz bo pracuje w niemczech jako dzwigowt wirmie maxbogl i mamzawsze 4 z przidu bez nadgodzin plus diety tylko ty jestes nie wyksztalconym robolem do tarcia ja to moch lat nie zmarnowalem a jeszcze pochwal sie lepiej ile razy cie ***..li na kase a jak u ciebie z jezykiem chyba po klingonsku
Cytuj
 
 
-6 #5 Busiarz z Utrecht 2016-10-09 20:21
Cytuję vce:
ty ceaniaczku to wy***aj do polski chyba ze cie chlopaki z ukrainy wygryzli bo z ciebie taki facgowiec ze se w polsce nie poradziles lahmyto jak patrze na wasza robote to zygac mi sie chce zacierani szpachlowanie malowanie i hodzi z u[cenzura]a gebom i blyszczy jaki to on milioner bo cie nawet niestac na normalne itrzymanie firmy cieciu z biedoszybów

W szklarni cepie rypiesz za 8 euro na rękę czy na magazynie za 10 euro ? U nas w wykończeniach i budowlance stawki zaczynają się od 15 euro na godzinę . Ja swoim pracownikom płacę za szlifowanie 15 euro za godzinę a tym co malują 16 euro na godzinę. Sam mam za takie usługi około 25 euro na godzinę. Mój przedmówca ma rację . Ci co pracują w Holandii za 9, 10 euro to dziadują a nie żyją. Opłacić mieszkanie , jedzenie więc nic wam nie zostaje .... jesteście gołodupcami !!! No chyba że na campingu mieszkacie jak dziadygi. W Polsce ludzie zarabiają tyle co wy i żyją a nie dziadują jak gołodupce.
Cytuj
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama
Reklama
Najnowsze komentarze
Najnowsze wiadomości
News image

Rzecznik praw obywatelskich krytykuje opłaty za tunel Blankenburg. „System jest zbyt skomplikowany”

News image

Superfala upałów oficjalnie potwierdzona. Pierwszy taki czerwiec w historii

News image

Asfalt pęka i wybrzusza się na holenderskich drogach. Upały uszkadzają nawierzchnię

News image

Zabił byłą partnerkę psim łańcuchem i próbował upozorować samobójstwo. Sąd skazał go na 21 lat więzienia

Najnowsze Ogłoszenia Wyróżnione


reklama a
Linki