Holandia: Złodzieje z Almere, którzy napadli na autobus, skazani

Archiwum '16


Ze względu na grożenie nożem kierowcy i jednemu z pasażerów, 23-letni Wesley W. został skazany aż na 3,5 roku więzienia. 30-letni Roy O. usłyszał wyrok dwóch lat więzienia, w tym 6 miesięcy w zawieszeniu.

Poza wyrokami więzienia, skazani zostali ukarani grzywną w wysokości 2000 euro, którą będą musieli wypłacić firmie przewozowej Connexxion. Ze względu na wyrządzone szkody moralne, kierowca autobusu otrzymał odszkodowanie w wysokości 5000 euro, a zaatakowany pasażer 500 euro.

Kradzież z bronią w ręku była jedną z serii niebezpiecznych incydentów w Almere z udziałem autobusów Connexxion. W kwietniu kierowcy zorganizowali strajk, którym wywalczyli wprowadzenie do autobusów dodatkowe środki bezpieczeństwa. To między innymi dzięki tej akcji, przewoźnicy rezygnują w swoich pojazdach z transakcji gotówkowych.


07.10.2016 MŚ Niedziela.NL



Komentarze 

 
+1 #1 Miroslaw 2016-10-08 08:58
"Aż" na 3,5 roku więzienia? Bardzo dobrze, ze tyle dostał.
Cytuj
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama
Najnowsze komentarze
Najnowsze wiadomości
News image

Rzecznik praw obywatelskich krytykuje opłaty za tunel Blankenburg. „System jest zbyt skomplikowany”

News image

Superfala upałów oficjalnie potwierdzona. Pierwszy taki czerwiec w historii

News image

Asfalt pęka i wybrzusza się na holenderskich drogach. Upały uszkadzają nawierzchnię

News image

Zabił byłą partnerkę psim łańcuchem i próbował upozorować samobójstwo. Sąd skazał go na 21 lat więzienia

Najnowsze Ogłoszenia Wyróżnione


reklama a
Linki