Holandia: Koniec polowania na pokemony w rezerwacie Kijkduin

Archiwum '16

fot. Pim Pic / Shutterstock.com

Niesłabnąca popularność aplikacji Pokemon Go oraz poszukujące wirtualnych stworzeń tłumy nastolatków sprawiają, że coraz więcej instytucji domaga się usunięcia pokemonów z ich terenu. Ostatnio do Niantic, producenta Pokemon Go, zwróciły się władze Hagi, które chcą zminimalizowania ilości pokemonów pojawiających się w obrębie rezerwatu przyrody Kijkduin.

Zdaniem gminy wirtualne stworzenia powinny z terenu rezerwatu całkowicie zniknąć, jednak ograniczenie ich liczby będzie dobrym początkiem.
- Chcemy, aby zwierzęta przestały wyświetlać się w obrębie rezerwatu. Zwłaszcza wieczorem wolimy trzymać je z daleka od tego miejsca - powiedział rzecznik gminy.

Niezależnie od decyzji Ninatic, gmina ogrodziła już rezerwat i postawiła na jego terenie dodatkowe kosze na śmieci.


24.08.2016 MŚ Niedziela.NL

Komentarze 

 
+6 #1 wiatrak 2016-08-24 21:12
a u mnie w pracy pokemonow bez liku...szczegolnie holendeskich
Cytuj
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama
Najnowsze komentarze
Najnowsze wiadomości
News image

Rzecznik praw obywatelskich krytykuje opłaty za tunel Blankenburg. „System jest zbyt skomplikowany”

News image

Superfala upałów oficjalnie potwierdzona. Pierwszy taki czerwiec w historii

News image

Asfalt pęka i wybrzusza się na holenderskich drogach. Upały uszkadzają nawierzchnię

News image

Zabił byłą partnerkę psim łańcuchem i próbował upozorować samobójstwo. Sąd skazał go na 21 lat więzienia

Najnowsze Ogłoszenia Wyróżnione


reklama a
Linki