Holandia: NS nagradza pasażerów kawą i ciastkami

Archiwum '16

fot. Pieter Beens / Shutterstock.com

Holenderska firma kolejowa po raz kolejny stara się przekonać pasażerów, by zrezygnowali z podróży w godzinach szczytu. Tym razem za jazdę w określonych godzinach NS postanowiło rozdawać dodatkowe punkty, które można wymienić na darmową kawę, ciastka lub bilety do parku rozrywki.

Eksperyment, który ma na celu rozluźnienie przepełnionych pasażerami pociągów, jak na razie przeprowadzany jest w pociągach relacji Amersfoort – Utrecht oraz Utrecht - Geldermalsen.

Punkty sumują się na podstawie danych pobieranych z kart OV, podłączonych do aplikacji MyOV.

Po roku eksperyment zostanie oceniony, a wtedy zarząd zdecyduję, czy projekt powinien zostać wprowadzony w całym kraju.


17.08.2016 MŚ Niedziela.NL

Komentarze 

 
-2 #1 Pipcо 2016-08-17 11:09
Chciałbym być konduktorem i obdarowywać każdego pasażerowa :D
Może tulipanem, albo kawałkiem amsterdamskiego sera :D
Cytuj
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama
Najnowsze komentarze
Najnowsze wiadomości
News image

Szkoły zamknięte, rozprawy odwołane. Kod czerwony paraliżuje życie w Holandii

News image

Rijkswaterstaat apeluje: nie jedź jutro samochodem, jeśli nie musisz. Kod czerwony w ośmiu prowincjach

News image

Po raz pierwszy w historii Holandii wprowadzono kod czerwony z powodu upałów. Obowiązuje od północy w ośmiu prowincjach

News image

Oficjalna fala upałów w całej Holandii. Tej nocy może paść rekord najcieplejszej nocy w historii

Najnowsze Ogłoszenia Wyróżnione


reklama a
Linki