Holandia: Policja zatrzymała Polaków nielegalnie sprzedających papierosy

Archiwum '16

fot. Shutterstock

Holenderska policja poinformowała o zatrzymaniu 25-letniej Polki i 29-letniego Polaka. Podejrzewa się ich o nielegalną sprzedaż papierosów.

Do zatrzymania doszło w środę 20 lipca na polu kempingowym w miejscowości Rijsbergen w gminie Zundert (prowincja Brabancja Północna).

Najpierw miejscowy policjant otrzymał informację o tym, że w przyczepie kempingowej przy ulicy de Bredaseweg ktoś „sprowadza papierosy z Polski i je sprzedaje”, czytamy w komunikacie wydanym przez niderlandzką policję (całość w języku niderlandzkim TUTAJ).

Policjant poinformował służby celne, a w środę do wskazanej przyczepy wkroczyli funkcjonariusze. Natrafili tam na 25-letnią kobietę, która początkowo tłumaczyła w języku angielskim, że „jest tu tylko na urlopie”. Później na miejscu pojawił się również 29-letni Polak, który przyznał, że mieszka w tym miejscu.

Policjanci natrafili w przyczepie na 18.000 sztuk papierosów nielegalnie sprowadzonych do Holandii. Oprócz papierosów funkcjonariusze zarekwirowali również 1.400 euro w gotówce, trzy telefony komórkowe oraz laptop. Oboje podejrzani, 25-latka i 29-latek, zostali zatrzymani.



22.07.2016 ŁK Niedziela.NL

Komentarze 

 
+2 #9 adam 2016-07-23 15:07
Cytuję MaGda:
Znowu menelstwo i patologia z Polski daje o sobie znać. Do pracy nie chce się iść nierobom . Na kempingu patologia siedzi i śpi jak jakieś żule . Nie ździwiła bym się jakby te Polaczki w budowlance pracowali i busem pomykali po Nl. Patologia tylko robi złą opinię reszcie Polaków w NL. Dobrze że ktoś sprzedał to menelstwo. Jeszcze gorsi od busiarzy budowlańców co na czarno ludzi zatrudniają .

iIe każdy godzi się na bycie niewolnikiem jak ty.
Cytuj
 
 
+2 #8 mati 2016-07-22 22:54
do omentzrza Wykonczeniowki widze ze zawsze się udzielasz ile to niezarabiasz 23e.i smiejesz się z innych.ale nawet dla tych 23e jesteś budowlancem który smierdzi potem w aldiku każdy odckiebie się odsuwa buty na pewno smierda ze w domu nikt niemoze wytrzymać.napewno ***e ci z ryja jak każdemu budowlańcowi.dotego masz szorstkie rece i podrapane przyrodzenie bo żadna kobita za 23e na godz na takiego zacofanego.smierdzacego.chwalecego się swoja wykonczona glupota nigdy niesporzaLA.a wiec leb do wiadra z farba i na glebe smieciu... pozdr dla wszystkich orderow..
Cytuj
 
 
+9 #7 Jožin 2016-07-22 22:07
Jawnie okradać i wyzyskiwać można tylko w biurach a raczej obozach pracy i tego królewskie oko nie chce widzieć. Banda pedałów i ćpunów ma się dobrze bo złapali płotki które dorabiały grosze.
Cytuj
 
 
+6 #6 tx 2016-07-22 21:00
Tak, to afera jakich mało (***i dymaja ich jak sie da nie mowiac o rodowitych wiatrakach a o polakach naglasnia sie byle co . Pewnie kilka osob padnie na raka;p
Cytuj
 
 
-10 #5 Wykończeniówka 2016-07-22 20:38
Cytuję Kiep:
Wlasnie tak najlepiej sie dorobic.

Pierd***sz !!!! W wykończeniach mam 23 e/h i na pewno lepiej zarobię od tych przygł**ów . Mam 3 ludzi płacę im 16 e/h. Więc licząc mój zarobek plus to co przycinam na moich pracownikach to na pewno więcej zarabiam od tych błazn*w od fajek.
Cytuj
 
 
+6 #4 Liii 2016-07-22 20:32
Deportować do Polski z zakazem powrotu tych cwaniaczków . Jak szczury na kempingach koczują :)
Cytuj
 
 
0 #3 Kiep 2016-07-22 20:27
Wlasnie tak najlepiej sie dorobic.
Cytuj
 
 
+18 #2 Marek 2016-07-22 20:07
Pewnie wydali ich holendrzy handlujący tytoniem z Belgii. Pozbyli się konkurencji
Cytuj
 
 
+1 #1 MaGda 2016-07-22 19:35
Znowu menelstwo i patologia z Polski daje o sobie znać. Do pracy nie chce się iść nierobom . Na kempingu patologia siedzi i śpi jak jakieś żule . Nie ździwiła bym się jakby te Polaczki w budowlance pracowali i busem pomykali po Nl. Patologia tylko robi złą opinię reszcie Polaków w NL. Dobrze że ktoś sprzedał to menelstwo. Jeszcze gorsi od busiarzy budowlańców co na czarno ludzi zatrudniają .
Cytuj
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama
Reklama
Najnowsze komentarze
Najnowsze wiadomości
News image

Rzecznik praw obywatelskich krytykuje opłaty za tunel Blankenburg. „System jest zbyt skomplikowany”

News image

Superfala upałów oficjalnie potwierdzona. Pierwszy taki czerwiec w historii

News image

Asfalt pęka i wybrzusza się na holenderskich drogach. Upały uszkadzają nawierzchnię

News image

Zabił byłą partnerkę psim łańcuchem i próbował upozorować samobójstwo. Sąd skazał go na 21 lat więzienia

Najnowsze Ogłoszenia Wyróżnione


reklama a
Linki