Holandia, Amsterdam: Kolejne opóźnienia w budowie metra

Archiwum '16

fot. Anton Ivanov / Shutterstock.com

Północno-Południowa linia metra zostanie otwarta w lipcu 2018 roku, dziewięć miesięcy później niż przewidywały ostatnie prognozy. Pieter Litjens, szef transportu rady gminy w Amsterdamie  wyjaśnił, że podczas budowy wyniknęło kilka problemów, które opóźniły oddanie prac.

Litjens przyznał, że budowa jest dla mieszkańców bardzo uciążliwa i wie, że kolejne opóźnienie jest problematyczne i irytujące. Okazuje się, że dwóch wykonawców, pracujących przy projekcie, zbankrutowało.

Na projekt, który pierwotnie miał kosztować 1,4 miliardy euro, władze przeznaczyły ostatecznie 3,1 miliarda. Budowa północno-południowej linii metra rozpoczęła się w 2002 roku. Według pierwszych założeń, metro miało być oddane do użytku w 2011 roku.


12.07.2016 MŚ Niedziela.NL

Komentarze 

 
+2 #1 Kromka chleba 2016-07-12 15:06
Powinni zatrudnić polskich roboli budowlanych. ***ów ZZP-rowców co rodaków na czarno zatrudniają jak murzyni w USA. Parobki busiarze pracowali by na czarno jak murzyni ludzi też na czarno by zatrudniali bez umowy , płatnego urlopu, płatnego wakacyjnego, bez ubezpieczenia. To całe murzynowo busiarzy chlałoby w pracy wódę i piwsko ale metro robole by pobudowali. Hej ............... I 25 euro za godzinę biorą :)
Cytuj
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama
Najnowsze komentarze
Najnowsze wiadomości
News image

Rzecznik praw obywatelskich krytykuje opłaty za tunel Blankenburg. „System jest zbyt skomplikowany”

News image

Superfala upałów oficjalnie potwierdzona. Pierwszy taki czerwiec w historii

News image

Asfalt pęka i wybrzusza się na holenderskich drogach. Upały uszkadzają nawierzchnię

News image

Zabił byłą partnerkę psim łańcuchem i próbował upozorować samobójstwo. Sąd skazał go na 21 lat więzienia

Najnowsze Ogłoszenia Wyróżnione


reklama a
Linki