Holenderska anarchistka obrabowała Niemieckie banki

Archiwum '16

fot. Shutterstock

W związku z serią napadów z bronią w ręku na niemieckie banki, aresztowano 29-letnią Holenderkę. Anarchistka uważa, że napady były 'uzasadnionym wywłaszczeniem'. Kobieta została aresztowana w Amsterdamie na wniosek niemieckiej policji.

Prokuratura z Aachen podejrzewa, że kobieta ​​jest liderką tak zwanego "gangu w perukach", który przeprowadza kradzieże w przebraniach. Podczas trzech zbrojnych napadów, Holenderka nosiła krótką blond perukę. Do przestępstw doszło w pobliżu niemieckiej granicy w lipcu 2012, lipcu 2013 i listopadzie 2014 roku. W sumie w napadach skradziono 340 000 euro.

Dziś zapadnie decyzja, czy kobieta zostanie wydana niemieckim władzom. Niemiecka prokuratura poszukiwała Holenderki od ponad roku. Wiadomo również, że w kwietniu kobieta została aresztowana w Hiszpanii, gdzie 5 miesięcy spędziła w więzieniu.


09.07.2016 MŚ Niedziela.NL

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama
Reklama
Najnowsze komentarze
Najnowsze wiadomości
News image

300 tysięcy wyładowań atmosferycznych w jedną dobę. KNMI mówi o burzy ogromnej skali

News image

Coraz więcej holenderskich rodzin ma problemy finansowe. Już 38 procent z trudem wiąże koniec z końcem

News image

Pożary, podtopienia i zerwany dach zabytkowego wiatraka. Burze przeszły przez Holandię

News image

PRACA W HOLANDII: Codziennie setki wakatów na www.praca.nl (niedziela 28 czerwca 2026, www.PRACA.NL)

Najnowsze Ogłoszenia Wyróżnione


reklama a
Linki