Holandia: Więcej bezdomnych zamieszka w lasach

Archiwum '16

fot. Shutterstock

Ze względu na ograniczenie pomocy dla bezdomnych i likwidację niektórych przytułków, można się spodziewać, że wkrótce coraz więcej holenderskich bezdomnych zamieszka w lasach.

Jak wynika z raportu, w Holandii liczba bezdomnych rośnie znacznie szybciej, niż liczba dostępnych miejsc w schroniskach. Zwłaszcza w dużych miastach bezdomni coraz częściej kończą na ulicy.

Zarówno organizacje przyrodnicze, jak i stowarzyszenie zajmujące się bezdomnymi zauważyły, że coraz więcej osób szuka schronienia w lasach, które oferują ciche i stosunkowo bezpieczne miejsca na budowę tymczasowego schronienia.

Leśnicy i strażnicy leśni są bardzo zaniepokojeni tą sytuacją. Zamieszkiwanie poza miejscami przeznaczonymi na kempingu, szkodzi przyrodzie i odstrasza dzikie zwierzęta.


31.05.2016 MŚ Niedziela.NL

Komentarze 

 
0 #5 Paweł 2016-06-01 16:50
ładnie i ekologicznie ,,,mieszkam na drzewie i jem ziemniaki ,,,ale praca jest za 4.5€
Cytuj
 
 
+3 #4 Gino 2016-05-31 18:06
Robole " Busiarze " z ZZP co jak murzyni w USA zatrudniają rodaków na czarno i sami pracują bez wystawiania faktur niech zamieszkają w lesie. Robolom całe 25 euro z godziny zostanie bo za mieszkanie nie będą musieli płacić. Łamią holenderskie prawo pracy zatrudniając ludzi na czarno. Więc są polskimi uchodźcami przestępcami " Busiarzami " Holenderskie prawo zabrania zatrudniania na czarno. Co z tego że płacą ludziom po 15- 17 euro na godz. Kasa to nie wszystko, trzeba pracownika ubezpieczyć i odprowadzić za niego składki.
Cytuj
 
 
+3 #3 em 2016-05-31 15:15
Cytuję Niemand:
Przestańcie wkoncu siać rasizm ty tak samo jesteś imigrantem.

Wybacz ale nie porownoj mnie do rob...twa!
Ja jestem Polakem i mam wrazenie ze chocby ze wzgledu na historie nalezy mi sie wiecej niz dzi..som!!!
Cytuj
 
 
-6 #2 Niemand 2016-05-31 14:23
Przestańcie wkoncu siać rasizm ty tak samo jesteś imigrantem.
Cytuj
 
 
+11 #1 ktoś 2016-05-31 13:37
niech przyjmą więcej uchodźców i dadzą im miesięczną pensje, schronienie i opiekę lekarską a swoich na ulicę niech wygonią... w Polsce to samo jest i będzie.
Cytuj
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama
Najnowsze komentarze
Najnowsze wiadomości
News image

Rzecznik praw obywatelskich krytykuje opłaty za tunel Blankenburg. „System jest zbyt skomplikowany”

News image

Superfala upałów oficjalnie potwierdzona. Pierwszy taki czerwiec w historii

News image

Asfalt pęka i wybrzusza się na holenderskich drogach. Upały uszkadzają nawierzchnię

News image

Zabił byłą partnerkę psim łańcuchem i próbował upozorować samobójstwo. Sąd skazał go na 21 lat więzienia

Najnowsze Ogłoszenia Wyróżnione


reklama a
Linki