Holandia, Arnhem: Dzieci znalazły niewypał z II wojny światowej

Archiwum '16

fot. Shutterstock

Dzieci bawiące się na podwórku opuszczonego domu w Arnhem znalazły niewypał pozostały po II wojnie światowej. Wyprodukowany w Wielkiej Brytanii pocisk został znaleziony w niedziele po południu.

Specjalny zespół zabezpieczył pocisk i zabrał go w bezpieczne miejsce. Następnie niewypał został zdetonowany, by nie stanowił już dłużej zagrożenia dla lokalnych mieszkańców.

W wyniku wybuchu nie powstały żadne straty. Nadal nie wiadomo, jak długo niewypał znajdował się w miejscu, gdzie go znaleziono.


03.05.2016 MŚ Niedziela.NL

Komentarze 

 
0 #2 teddy 2016-05-04 17:25
jak dlugo mogl lezec?

OD DRUGIEJ WOJNY SWIATOWEJ !!!!!!!!!!
W Arnhem i w zdluz granicy z niemcami toczyla sie ogromna bitwa u kresu 2 wojny swiatowej.
Obejzyjcie sobie film pt. O jeden most za daleko.
Dowodzctwo Angielsie dalo plame, w wyniku zginello nie potrzebnie dziesiatki tys. zolnierzy Brytyjskich, Amerykanskich, oraz Polskich pod dow. gen. Sosabowskiego.

CHWALA POLEGLYM BOHATEROM
Cytuj
 
 
+1 #1 Dupajaś 2016-05-03 19:20
Pewnie od drugiej wojny xD
Cytuj
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama
Reklama
Najnowsze komentarze
Najnowsze wiadomości
News image

Rzecznik praw obywatelskich krytykuje opłaty za tunel Blankenburg. „System jest zbyt skomplikowany”

News image

Superfala upałów oficjalnie potwierdzona. Pierwszy taki czerwiec w historii

News image

Asfalt pęka i wybrzusza się na holenderskich drogach. Upały uszkadzają nawierzchnię

News image

Zabił byłą partnerkę psim łańcuchem i próbował upozorować samobójstwo. Sąd skazał go na 21 lat więzienia

Najnowsze Ogłoszenia Wyróżnione


reklama a
Linki