Holandia: Mężczyzna z Utrechtu zastrzelony na oczach własnej córki

Archiwum '16

fot. Shutterstock

37-letni mężczyzna marokańskiego pochodzenia został w niedzielę zastrzelony w IJsselstein. Postronna osoba przewiozła rannego do szpitala, gdzie ten zmarł na skutek odniesionych obrażeń. Policja aresztowała już jednego podejrzanego.

Pierwsze doniesienia na temat strzelaniny na Lanceerplaats policja otrzymała około 10:00 w niedzielę. Mężczyzna został zaatakowany, gdy wsiadał do samochodu, by odwieźć swoją córkę na lekcje arabskiego. Dziewczynka siedziała już wtedy w samochodzie i najprawdopodobniej wszystko widziała.

Policja szybko rozpoczęła masowe poszukiwania, w które zaangażowany był helikopter i oddział SWAT. Niedługo po strzelaninie na ulicy Randdijk znajdującej się niedaleko miejsca zbrodni, udało się złapać jednego podejrzanego. Policja podejrzewa, że w strzelaninę zaangażowanych było więcej osób.  

Zdaniem okolicznych mieszkańców, sprawa miała związek z handlem narkotynami, do którego w ostatnim czasie dochodzi tu coraz częściej.


19.04.2016 MŚ Niedziela.NL

Komentarze 

 
+10 #1 Vincent V.... 2016-04-20 17:21
Kolego Michał ale to sami Polacy są sobie winni. Nie wyobrażam sobie jak można wyjechać za granicę i pracować u Polskiego robola w wykończeniach i to na czarno. Już w Polsce każdy z moich znajomych pracuje na umowę o pracę , z urlopem ( 20 dni w roku , oczywiście płatnym). Z 4 dniami urlopu na żądanie , które można nawet zgłosić szefowi telefonicznie minutę przed rozpoczęciem pracy. Ale są Polacy co dają się doić rodakom i walą tu w Nl na czarno u roboli busiarzy z wykończeń. Ja mam normalną umowę Holenderską, z płatnym urlopem, zwrotem kosztów za paliwo na dojazd do pracy, pełny pakiet ubezpieczeń, płatne wakacyjne, za pracę po godzinach płatne 100 % ekstra.Jak jestem chory to idę na zwolnienie i pracodawca mi płaci za siedzenie w domu. A co wy macie u polskiego robola w tych wykończeniach???? Czy jak zachorujecie to robol wam zapłaci ????? Nawet te 16 euro co macie na godzinę to jest wyzysk bo nie macie innych świadczeń , które w skali roku dają dużo większą kasę. Pozdrawiam.
Cytuj
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama
Reklama
Najnowsze komentarze
Najnowsze wiadomości
News image

Pożary, podtopienia i zerwany dach zabytkowego wiatraka. Burze przeszły przez Holandię

News image

PRACA W HOLANDII: Codziennie setki wakatów na www.praca.nl (niedziela 28 czerwca 2026, www.PRACA.NL)

News image

Rzecznik praw obywatelskich krytykuje opłaty za tunel Blankenburg. „System jest zbyt skomplikowany”

News image

Superfala upałów oficjalnie potwierdzona. Pierwszy taki czerwiec w historii

Najnowsze Ogłoszenia Wyróżnione


reklama a
Linki