Amsterdam: Nowa kampania ostrzegająca turystów przed narkotykami

Archiwum '16

fot. Shutterstock

Rozpoczęła się nowa kampania mająca na celu ostrzeżenie turystów przed ulicznymi sprzedawcami oferującymi narkotyki pochodzące często z nielegalnych i niebezpiecznych źródeł.

Kampania składa się z krótkiego anglojęzycznego filmu, w którym turyści są informowani o tym, że używki sprzedawane na ulicach mogą zawierać niebezpieczne substancje, począwszy od proszku do praniach, po niebezpieczne i toksyczne dodatki. Jak informuje film, uliczni dealerzy mogą okazać się niebezpieczni, oszukać lub okraść potencjalnego klienta.

Film jest obecnie rozpowszechniany na portalach społecznościowych takich jak Facebook i Instagram. Twórcy kampanii przygotowali również specjalna stronę internetową zawierającą wszystkie informacje, a w miejscach najczęściej odwiedzanych przez turystów zawisnąć mają plakaty ostrzegawcze.

Kampania została stworzona we współpracy z policją w Amsterdamie i stanowi część szerszych działań przeciwko ulicznym przestępcom.


19.04.2016 MŚ Niedziela.NL

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama
Najnowsze komentarze
Najnowsze wiadomości
News image

Coraz więcej holenderskich rodzin ma problemy finansowe. Już 38 procent z trudem wiąże koniec z końcem

News image

Pożary, podtopienia i zerwany dach zabytkowego wiatraka. Burze przeszły przez Holandię

News image

PRACA W HOLANDII: Codziennie setki wakatów na www.praca.nl (niedziela 28 czerwca 2026, www.PRACA.NL)

News image

Rzecznik praw obywatelskich krytykuje opłaty za tunel Blankenburg. „System jest zbyt skomplikowany”

Najnowsze Ogłoszenia Wyróżnione


reklama a
Linki