Haga: sąsiedzi pożegnali zamordowanego Polaka

Archiwum '16

fot. Shutterstock

Około 20 mieszkańców Hagi zebrało się w poniedziałek (11.04) wieczorem przed mieszkaniem zamordowanego kilka dni wcześniej Polaka. Część z nich zostawiła przed drzwiami kwiaty, opisuje portal omroepwest.nl.

W środę 6 kwietnia w mieszkaniu przy ulicy Frans Halsstraat natrafiono na zwłoki 33-letniego mężczyzny. Dziennik „AD” opisuje, że przejeżdżający obok mieszkania Polaka rowerzysta zauważył kobietę, która w panice wybiegła na ulicę oraz dwóch mężczyzn próbujących ją uspokoić. Mężczyźni ci zatrzymali w końcu radiowóz.

Holenderskie media poinformowały później, że w mieszkaniu natrafiono na zwłoki mężczyzny, a ofiarą był Adam Niemiec, 33-letni obywatel Polski. Policja najpierw zatrzymała wspomnianą kobietę i dwóch mężczyzn, jednak po przesłuchaniu całej trójki wypuszczono ich na wolność.

W czwartek w związku z tą sprawą zatrzymano inną osobę, 29-letniego mężczyznę z Hagi, informują niderlandzkie media. We wtorek w rozmowie z Niedziela.NL rzecznik prasowy haskiej policji potwierdził, że mężczyzna ten nadal przebywa w areszcie. Policja nie udziela jednak żadnych dodatkowych informacji na temat zatrzymanego, np. jego narodowości. Również na temat okoliczności śmierci Polaka nadal niewiele wiadomo. Policja poinformowała tylko, że 33-latek stracił życie w wyniku przestępstwa.

Śmierć Polaka poruszyła mieszkańców okolicy. - Nie znaliśmy go dobrze, ale to był sympatyczny chłopak – lokalny portal omroepwest.nl cytuje jednego z mieszkańców. - Był niezwykle miły i bardzo ciężko pracował – powiedział dziennikowi „AD” pracownik firmy 4 Attention z Honselersdijk. Adam Niemiec pracował w tej firmie od 6 lat.

Policja apeluje do wszystkich osób, które w środę 6 kwietnia ok. godz. 14.05 zauważyły coś dziwnego lub podejrzanego na ulicy Frans Halsstraat w Hadze, aby podzieliły się tymi informacjami dzwoniąc pod numer 0900-8844 lub pod 0800-7000 (numer tel. dla osób chcących zachować anonimowość).



12.04.2016 ŁK Niedziela.NL

Komentarze 

 
+2 #8 Janek 2016-04-13 11:21
Cytuję Maria:
Przestańcie jedni drugim dokuczać i poniżać....naprawdę dla was tak ważne jest ile zarobicie ???? A na wyjazd do Polski i tak pożyczacie albo jedziecie z gównem za przeproszeniem,i w polsce udajecie bogaczy ....zastanówcie się dzieci nad swoim zachowaniem,oczerniaci e wszystkich obcokrajowców (a zwłaszcza turasów)ale nie
macie szans u nich ,,,,bo oni w ogień pójdąza swoimi a wy???!!!swojaka utopicie w łyżce wody,ogarnijcie się i patrzcie na swoje salarisy(loonstrook)po holendersku jak nie wiesz....

Ci co najmniej mają to najwięcej ryczą.Szkoda że tacy jestesmy.
Cytuj
 
 
+20 #7 GREEE 2016-04-13 08:41
Artykul jest o naszym rodaku, przyjacielu ktory zostal zamordowany a poziom komentarzy na temat wykonczeniowki dowodzi tutaj tylko tego jaki poziom soba reprezentujecie, mozecie zarabiac nawet i 100 euro na godzine ale piszac o tym pod takim artykulem jestescie wiesniakami, nie zycze nikomu aby w taki sposob jak wy to robicie komentowano czyjas smierc.
Cytuj
 
 
+1 #6 Alek 2016-04-13 08:04
Jeżeli policja nie chce ujawnić narodowości domniemanego sprawcy tzn że to na 100% nie jest Polak tylko jakiś xxxxxxx.Inaczej już dawno pisałyby o tym gazety coś w stylu"Polak zabił Polaka".A co do malowania mój znajomy holender malarz z 20 letnim doświadczeniem autentycznie bierze 20€ na godz na czarno ale to się bardziej opłaca niż "bułgar za €8 bo ten maluje ładnie i b. szybko" więc nie piszcie burki że ktoś płaci wam po €26 za malowanie
Cytuj
 
 
+2 #5 Ania 2016-04-13 07:35
Cytuję Maria:
Przestańcie jedni drugim dokuczać i poniżać....naprawdę dla was tak ważne jest ile zarobicie ???? A na wyjazd do Polski i tak pożyczacie albo jedziecie z gównem za przeproszeniem,i w polsce udajecie bogaczy ....zastanówcie się dzieci nad swoim zachowaniem,oczerniaci e wszystkich obcokrajowców (a zwłaszcza turasów)ale nie
macie szans u nich ,,,,bo oni w ogień pójdąza swoimi a wy???!!!swojaka utopicie w łyżce wody,ogarnijcie się i patrzcie na swoje salarisy(loonstrook)po holendersku jak nie wiesz....

Pani Mario ...w samo sedno
Cytuj
 
 
+16 #4 Zbulwersowana 2016-04-13 03:41
Tylko idioci którzy nie maja szacunku dla zmarłego i jego rodziny takie komentarze piszą. Tyle w temacie wstydu nie macie ludzie!!!
Cytuj
 
 
+4 #3 Maria 2016-04-13 02:41
Panie Adamie ?!? według ciebie co to jest zwykłe malowanie????machanie pędzelkiem ścian na biało???? cha cha masz się czym chwalić rzeczywiście i partacko wykonujesz swoją pracę,,,,na pewno malujesz jakieś grunty(mam na mysli gruntowanie ścian)bo nic innego za taką cenę....to ile zarabiasz w skali miesiąca???? pracując 8 godzin dziennie???? bo taki jest normalny czas pracy,,,powiedzmy 8x25euro=200 dziennie x 24 dni =4,800 to jest wielkie *** w stosunku do tego co inni zarabiają,,,,i nie chwal sie i nie ublizaj innym bo jesteś nikim tutaj,takim samym polaczkiem którym ubliżasz,,,a jeśli pracujesz na czarno to tym gorzej dla ciebie ,ja pracuję legalnie już 10 lat i mam hoho dwa razy tyle co ty masz na czarno i jestem Kobietą ,więc nie rozumiem czym ty się chwalisz !!!!!Szanuj innych!!!!bez względu nato ile zarabiają i jakimi są..i nie wyzywaj od osiołków bo osiołkiem jestes Ty ,,,widocznie żadnego wykształcenia nie masz nie mówiąc o osobistej kulturze,,,,,
Cytuj
 
 
+6 #2 Maria 2016-04-13 02:12
Przestańcie jedni drugim dokuczać i poniżać....naprawdę dla was tak ważne jest ile zarobicie ???? A na wyjazd do Polski i tak pożyczacie albo jedziecie z gównem za przeproszeniem,i w polsce udajecie bogaczy ....zastanówcie się dzieci nad swoim zachowaniem,oczerniaci e wszystkich obcokrajowców (a zwłaszcza turasów)ale nie
macie szans u nich ,,,,bo oni w ogień pójdąza swoimi a wy???!!!swojaka utopicie w łyżce wody,ogarnijcie się i patrzcie na swoje salarisy(loonstrook)po holendersku jak nie wiesz....
Cytuj
 
 
+3 #1 Baska 2016-04-13 00:12
Cytuję Wykończeniówka Adam:
Ten w areszcie to też pewnie jakiś Polaczek który za 10 euro tu trał legalnie. Nie to co my z wykończeniówki za zwykłe malowanie bierzemy od 22-26 euro za godzinę. I to a czaro bez żadnego podatku. Kaska leci prosto do kieszeni ha ha ha ha . A za ile wy osiołki na tym legalu pracujecie w holenderskich fabrykach? No pochwalcie się?



Hahahahahaha, śnij dalej, ale nie ma co, fajna stawkę wrzuciłeś by forum pobudzić. Ile bedzie jutro, 30? 50? Juz ja widze tego Janusza z stawka pow. 20 euro, kiedy pierwszy lepszy bulgar to samo za 8 euro zrobi, hehe. No chyba, ze malujesz trzy godziny dziennie, to wtedy by sie zgadzało ;)
Cytuj
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama
Najnowsze komentarze
Najnowsze wiadomości
News image

Rzecznik praw obywatelskich krytykuje opłaty za tunel Blankenburg. „System jest zbyt skomplikowany”

News image

Superfala upałów oficjalnie potwierdzona. Pierwszy taki czerwiec w historii

News image

Asfalt pęka i wybrzusza się na holenderskich drogach. Upały uszkadzają nawierzchnię

News image

Zabił byłą partnerkę psim łańcuchem i próbował upozorować samobójstwo. Sąd skazał go na 21 lat więzienia

Najnowsze Ogłoszenia Wyróżnione


reklama a
Linki