Holandia: Molo w Scheveningen otwarte dla publiczności

Archiwum '15

Molo w Scheveningen fot. Jordan Tan / Shutterstock.com

Molo w Scheveningen ponownie po 18 miesiącach zostało otwarte dla publiczności.

Molo pod koniec 2013 roku zostało zamknięte na polecenie straży pożarnej, ponieważ zniszczony budynek był niebezpieczny. Do roku 2012 molo znajdowało się w rękach hotelowej rodziny Van der Valk, która po 20 latach posiadania nadmorskiej nieruchomości, ogłosiła jej bankructwo.

Ponieważ trwają jeszcze prowadzone przez nowego właściciela prace renowacyjne, na molo może przebywać maksymalnie 800 osób jednocześnie. Do użytku oddane są restauracja oraz wieża, gdzie można skoczyć na bungee.


18.07.2015 GA Niedziela.NL



Komentarze 

 
+2 #2 Polski wiatrak 2015-07-20 02:35
70 euro jeden skok, kolejny 60 €. Od pary 110 euro.
Cytuj
 
 
0 #1 Adam 2015-07-20 00:22
Wkoncu.ile kosztuje tam skok na bungee wie ktos moze
Cytuj
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama
Najnowsze komentarze
Najnowsze wiadomości
News image

Strajk transportu publicznego w środę rano. Pociągi, autobusy i tramwaje staną na cztery godziny

News image

Eemshaven czy Terneuzen? Tylko te dwie lokalizacje pozostały w wyścigu o nowe elektrownie jądrowe

News image

Katwijk popiera budowę wielkiej fabryki Eli Lilly. Powstać mają także tysiące mieszkań

News image

Znany z programów randkowych mężczyzna podejrzany o zabójstwo żony. Sprawa wstrząsnęła sąsiadami

Najnowsze Ogłoszenia Wyróżnione


reklama a
Linki