Holenderskie piłkarki odpadły z Ligi Mistrzów po porażce w Londynie

Sport

Fot. Shutterstock, Inc.

Kobieca drużyna piłkarska Ajaxu odpadła z Ligi Mistrzów po remisie 1:1 podczas meczu z Chelsea w Londynie. Wcześniej Ajax przegrał pierwszy mecz ćwierćfinału 0:3.

Kobieca drużyna Ajaxu jest pierwszym holenderskim klubem, który zakwalifikował się do fazy grupowej europejskiego turnieju klubowego.

„Myślę, że możemy być naprawdę dumne z tego, co dzisiaj pokazałyśmy” – powiedziała kapitan Ajaxu, Sherida Spitse.. „Jesteśmy trochę rozczarowane, że nie przejdziemy do następnej rundy, ale ostatecznie możemy być naprawdę zadowolone z tego, co pokazałyśmy w tym i w poprzednich meczach”.

Klub zobowiązał się przeznaczyć więcej pieniędzy na rzecz kobiecej drużyny Ajaxu w ramach premii za dobry występ w Lidze Mistrzów.


28.03.2024 Niedziela.NL // fot. Shutterstock, Inc.

(kk)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama
Najnowsze komentarze
Najnowsze wiadomości
News image

Lekcja z covidu której Holandia jeszcze nie odrobiła. Gommers mówi co trzeba zmienić

News image

400 osób bez domu i siedem rannych po eksplozji. Podejrzani to młodzi Amsterdamczycy

News image

Prokuratura chciała 24 lat więzienia. Sąd całkowicie uniewinnił oskarżonego o zlecenie zabójstwa

News image

Lekarze podważają oficjalną wersję wydarzeń. „Pacjentów odsyłano, choć kodu czarnego nie ogłoszono”

Najnowsze w kategorii: Sport

Najnowsze Ogłoszenia Wyróżnione


reklama a
Linki