Holandia, Amsterdam: 12-letnie dzieci wyłowiły z kanału broń

Archiwum '19

fot. Shutterstock

Dwoje 12-letnich dzieci znalazło broń podczas tzw. magnet fishingu, czyli wędkowania z magnesem w celu znalezienia różnych metalowych przedmiotów.

12-latki „wędkowały” w środę po południu, przy Amstelkade w Amsterdamie. Niespodziewanie wyłowiły z wody broń palną – na Twitterze, przekazała policja z okręgu Amsterdam Zuid.

Dzieci zachowały się wzorowo: natychmiast zadzwonił na numer awaryjny 112. Funkcjonariusze, którzy odpowiedzieli na zgłoszenie, przekazali że broń jest autentyczna i wezwali na miejsce specjalistów z dziedziny kryminologii. Ci pobrali z broni próbki. Następnie skonfiskowano przedmiot.

Policja pochwaliła dzieci za ich przytomną reakcję.

19.07.2019 Niedziela.NL

(kk)


Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama
Reklama
Najnowsze komentarze
Najnowsze wiadomości
News image

Autostrada A27 zamknięta na kilka tygodni. Utrudnienia potrwają do 3 sierpnia

News image

42-latka utonęła w Waalu po uratowaniu dzieci. Zniknęła pod wodą podczas akcji

News image

Najmniej samobójstw w Holandii od piętnastu lat. Niepokoi wzrost wśród młodych kobiet

News image

Zandvoort wprowadza nadzwyczajne środki bezpieczeństwa. Władze obawiają się powtórki zamieszek z Zielonych Świątek

Najnowsze Ogłoszenia Wyróżnione


reklama a
Linki