Holandia: Piątkowy grill w ratuszu w Rotterdamie wymknął się spod kontroli?

Archiwum '18

fot. Shutterstock

Przyjęcie barbecue zorganizowane w miniony piątek na terenie urzędu miejskiego w Rotterdamie „odrobinę” wymknęło się spod kontroli. Urzędnicy do późnych godzin nocnych śpiewali głośno karaoke, co doprowadziło do licznych skarg ze strony mieszkańców sąsiednich budynków – informuje dziennik AD.

Mieszkańcy okolicy wyrażali swoje oburzenie m.in. za pośrednictwem mediów społecznościowych. „Halo Rotterdam, a może by tak jeszcze głośniej z tą muzyką i karaoke?” - napisała jedna z osób. „Niemożliwe, jest 23:41! Normalni obywatele w tym momencie otrzymaliby już upomnienie bądź mandat za zakłócanie ciszy nocnej” - dodawał ktoś inny.

Każdego roku w ratuszu miejskim organizowane jest przyjęcie barbecue dla pracowników gmachu. Zdaniem radnego, Roberta Simonsa, impreza jest sympatycznym spotkaniem dla pracowników, które na chwilę pozwala im oderwać się od ciężkiej pracy. „Jednakże powinniśmy dawać przykład jako radni. (…). Jeśli więc przyczyniliśmy się do niedogodności, należała się nam reprymenda”.


11.07.2018 KK Niedziela.NL



Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama
Reklama
Najnowsze komentarze
Najnowsze wiadomości
News image

Rzecznik praw obywatelskich krytykuje opłaty za tunel Blankenburg. „System jest zbyt skomplikowany”

News image

Superfala upałów oficjalnie potwierdzona. Pierwszy taki czerwiec w historii

News image

Asfalt pęka i wybrzusza się na holenderskich drogach. Upały uszkadzają nawierzchnię

News image

Zabił byłą partnerkę psim łańcuchem i próbował upozorować samobójstwo. Sąd skazał go na 21 lat więzienia

Najnowsze Ogłoszenia Wyróżnione


reklama a
Linki