Holandia, Doesburg: Ewakuacja mieszkańców z powodu wycieku gazu

Archiwum '18

fot. Shutterstock

W poniedziałkowy wieczór, około godziny 20:00, mieszkańcy 23 domów ulokowanych przy ulicy Potsmaat w Doesburgu (prowincja Geldria), zostali ewakuowani z powodu wycieku gazu, do którego doszło w jednym z domów.

Jak informuje De Gerderlander, mieszkaniec jednego z domów uderzył łopatą w rurę z gazem podczas prac na terenie swojej posesji. Główna linia gazowa została odłączona, zaś straż pożarna oraz firma Liander, rozpoczęły pracę nad zlikwidowaniem niebezpiecznej usterki.

Przy pomocy taśmy zamknięto część dzielnicy mieszkalnej, aby powstrzymać przechodniów przed wejściem na zagrożony teren. Ponadto ewakuowano lokatorów 23 domów.

Wszystkim mieszkańcom zapewniono tymczasowe schronienie w hali sportowej przy ulicy Breedestraat. Straż pożarna oraz Liander informowały ich na bieżąco o postępie prac. Na szczęście już około północy wszystkie osoby mogły wrócić do swoich domów.


13.06.2018 KK Niedziela.NL


Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama
Reklama
Najnowsze komentarze
Najnowsze wiadomości
News image

Szkoły zamknięte, rozprawy odwołane. Kod czerwony paraliżuje życie w Holandii

News image

Rijkswaterstaat apeluje: nie jedź jutro samochodem, jeśli nie musisz. Kod czerwony w ośmiu prowincjach

News image

Po raz pierwszy w historii Holandii wprowadzono kod czerwony z powodu upałów. Obowiązuje od północy w ośmiu prowincjach

News image

Oficjalna fala upałów w całej Holandii. Tej nocy może paść rekord najcieplejszej nocy w historii

Najnowsze Ogłoszenia Wyróżnione


reklama a
Linki