Holandia: Narkotyki w słoikach z masłem orzechowym

Archiwum '17

fot. Shutterstock

Holenderska policja aresztowała w Houten dwóch mężczyzn, którzy przewozili samochodem dwa kilogramy substancji MDMA, stosowanej m.in. do produkcji pigułek ecstasy.

Substancja MDMA, czyli 3,4 metyleno-dwutlenek metyloamfetaminy, znajdowała się w kopertach i słoikach z masłem orzechowym, poinformował lokalny portal rtvutrecht.nl. To właśnie duża liczba kopert, leżących w samochodzie, zwróciła uwagę policjantów, którzy postanowili skontrolować pojazd.

Zatrzymane osoby to dwaj 23-letni mężczyźni, jeden z Houten, drugi z Muiden. Do aresztowania doszło 10 lutego, ale policja poinformowała o tym dopiero w środę 22 lutego.

W związku z tą sprawą funkcjonariusze przeszukali trzy mieszkania w Houten, Muiden i Amsterdamie. Policja podejrzewa, że zatrzymani mężczyźni sprzedawali online narkotyki zagranicznym klientom, którym następnie przesyłali je pocztą, czytamy na rtvutrecht.nl.



23.02.2017 ŁK Niedziela.NL


Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama
Reklama
Najnowsze komentarze
Najnowsze wiadomości
News image

Szkoły zamknięte, rozprawy odwołane. Kod czerwony paraliżuje życie w Holandii

News image

Rijkswaterstaat apeluje: nie jedź jutro samochodem, jeśli nie musisz. Kod czerwony w ośmiu prowincjach

News image

Po raz pierwszy w historii Holandii wprowadzono kod czerwony z powodu upałów. Obowiązuje od północy w ośmiu prowincjach

News image

Oficjalna fala upałów w całej Holandii. Tej nocy może paść rekord najcieplejszej nocy w historii

Najnowsze Ogłoszenia Wyróżnione


reklama a
Linki